Реклама

Apple прискорює розробку розкладних смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ходили чутки, що компанія Apple розробляє розкладний смартфон, і сьогодні, ці чутки підтвердилися. Як повідомляють в Economic Daily, компанія Apple прискорює розробку розкладних смартфонів. З існуючої інформації зрозуміло, що Apple почала подавати патенти на такий смартфон ще в 2016 році і тільки зараз почалися зрушення в підготовці до виробництва. Відомо, що Apple почала домовлятися про ланцюг поставок необхідних деталей для майбутнього смартфона.

Apple прискорює розробку розкладних смартфонів

Постачальники деталей запевняють, що новинка отримає подвійний дисплей і буде розкладатися так як і Galaxy Z Flip та Motorola Razr. На даний момент відомо, що розкладний смартфон отримає дизайн iPhone 11 Pro, а розпізнавання обличчя буде у верхній частині телефона. Сканер відбитків пальців буде розміщений збоку.
Поки невідомо, коли смартфон вийде в реліз, але ймовірно, що офіційну інформацію ми отримаємо вже цього року.

Рекомендуємо: З’явився новий патент для Apple Glass.

Джерело: ITHome

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

MSI OPTIX MPG321UR: Огляд преміального ігрового монітора

Головними параметрами сучасних ігрових моніторів є висока роздільна здатність та підвищена частота оновлення, і зараз багато виробників почали випускати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -