Реклама

Apple розробляє абсолютно нову систему біометричної аутентифікації для смарт-годинників

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично у всіх пристроях Apple є система біометричної аутентифікації. Винятком виявилися тільки навушники і смарт-годинники. Схоже, що Apple розробляє абсолютно нову систему біометричної аутентифікації для смарт-годинників, щоб навіть вони могли з високою точністю дізнаватися свого власника, підвищуючи тим самим захист його особистих даних.

Розблокування гаджетів за допомогою відбитка пальця або сканування особи стала вкрай популярною. З смарт-годинниками все куди складніше, адже будь-який з цих методів зажадає додаткових дій з боку користувача. В одному з нових патентів Apple описується куди більш просунутий спосіб, який передбачає сканування малюнка вен або будь-яких інших відмінностей на шкірі людини.

Apple розробляє абсолютно нову систему біометричної аутентифікації для смарт-годинників

Спосіб аутентифікації заснований на випромінюванні світлового потоку в бік передпліччя за допомогою камери, що знаходиться в годиннику на зап’ясті користувача. Після цього алгоритм зможе провести ідентифікацію власника. Передбачається, що таким чином можна домогтися автоматичного включення Apple Watch і навіть розблокування іншої техніки за допомогою нової функції. До того ж це підвищить безпеку особистих даних в разі, якщо годинник виявиться загубленим.

Варто пам'ятати, що це всього лише патент, а значить, його реалізація поки під питанням. Крім того, існує проблема з татуюваннями, які можуть викликати додаткові складності. Також неясно, чи зможе технологія однаково ефективно сканувати шкіру різних кольорів, не кажучи вже про пошкоджені ділянки тіла.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

На Vodafone обрушився шквал критики

Слідкуючи за діяльністю мобільних операторів на українському ринку, ми неодноразово стикались із великою кількістю незадоволених користувачів та висвітлювали частину...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -