Реклама

Apple розробляє новий процесор для Mac

Останні Новини

Не так давно, компанія Apple випустила свій чіпсет M1, що постачається з 8 ядрами. Зараз мова йде про розробку набагато потужнішого процесора, а саме Apple розробляє новий 32-ядерний процесор для Mac. Є інформація, що запуск даного процесора уже можна очікувати наступного року. Враховуючи те, що найпотужніший Mac Pro Apple може конфігурувати до 28 ядер, що досягається чіпом Intel Xeon W, то власна розробка компанії Apple повинна справді вражати.

Загалом, розробка нових процесорів спрямована на повне виведення процесорів Intel із власної продукції до 2022 року. Варто відмітити, що дані чіпсети нового покоління повинні отримати до 16 ядер продуктивності та 4 ядра ефективності. Окрім цього, наступного року, для початку, варто очікувати і випуск 8-ядерних та 12-ядерних моделей нового чіпсета.

Рекомендуємо: Xiaomi представила парову електричну швабру Sawadika S260.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони 2022 року, які мають низьку ціну, але гарні характеристики

Не всім людям треба смартфони із топовим набором функцій за тисячі гривень чи доларів. Є користувачі, для яких важливі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -