Apple стикається з браком комплектуючих до iPhone 12

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно випущена серія iPhone 12 від Apple стала найпопулярнішою серією на ринку. З огляду на підвищений попит на смартфони, компанія збільшила виробничі замовлення на 2 мільйони. Але, згідно з повідомленням Bloomberg, компанія Apple стикається з браком комплектуючих до iPhone 12. Якщо точніше, то в них виявилося мало запасів необхідних мікросхем для управління енергоспоживанням на iPhone.

У звіті також додається, що через цей дефіцит мікросхем компанія, можливо, не зможе задовольнити попит на моделі iPhone 12. Але поки не ясно, який вплив це матиме на обсяги продажів у цьому кварталі.

Вважається, що причиною дефіциту є порушення ланцюга поставок через пандемію COVID-19. Крім того, як показав TSMC , смартфони 5G потребують приблизно на 30-40% більше вмісту чіпів, ніж 4G, що ще більше ускладнює процес.

Технологічний гігант, що базується в Купертіно, постачає мікросхеми управління енергією у багатьох компаній. Для iPhone 12 Pro він використовує компоненти від Texas Instruments для управління живленням модуля камери та подібний чіп від STMicroelectronics NV та Qualcomm для модему 5G .

За підрахунками проектів Cinda Securities, попит на iPhone 12, ймовірно, сягне 80-85 мільйонів одиниць. Також підраховано, що Apple, ймовірно, поставить близько 230-240 мільйонів одиниць моделей iPhone 12 у 2021 році. Якщо це станеться, iPhone 12 стане серією з найбільшою кількістю проданих смартфонів. В даний час цей рекорд утримують iPhone 6 і 6 Plus, котрі, за оцінками, продалися в кількості 224 мільйони одиниць.

Читайте також: Apple випустили оновлення для смартфонів iPhone 5S і iPhone 6/6 Plus.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Honor запустила ноутбук MagicBook 14 SE

У лютому цього року був випущений ноутбук Honor MagicBook 14 Ryzen Edition. Зараз, Honor запустила новий ноутбук MagicBook 14...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -