Реклама

Apple TV приходить на консолі Microsoft Xbox

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple TV приходить на консолі Microsoft Xbox. Додаток стане доступним на Xbox One, Series X і Series S з 10 листопада.

Компанія Microsoft пояснила, які стрімінгові сервіси будуть доступні на нових ігрових приставках наступного покоління з першого ж дня продажів. Також було оголошено про вихід додатка Apple TV приходить на консолі Xbox.

Apple TV приходить на консолі Microsoft Xbox

Отже, на Xbox Series X і Series S будуть доступні рівно ті ж розважальні додатки, що присутні на Xbox One.
Тобто, з 10 листопада покупцям Xbox Series X і Series S будуть доступні такі стрімінгові програми, як Netflix, HBO Max, Spotify, YouTube, YouTube TV, Amazon Prime Video, Hulu, NBC Peacock, Vudu, FandangoNow, Twitch, Sky Go, NOW TV, Sky Ticket і багато інших.

Крім того, з 10 листопада на консолях Xbox One, а також Xbox Series X і Xbox Series S стане доступним додаток Apple TV. Як відзначають розробники, додаток Apple TV забезпечить доступ до «тисячі телевізійних шоу і фільмів» в одному місці. На Xbox можна буде скористатися Apple TV +, каналами Apple TV, дивитися нові і популярні фільми, а також отримувати індивідуальні рекомендації.

Читайте також: Apple Відкликає Свої Навушники AirPods Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, как максимально обезопасить WhatsApp от взлома и чтения переписки

Стаття доступна українською...Опять тема, которая касается WhatsApp. На этот раз поговорим о том, как максимально обезопасить WhatsApp от взлома...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -