Реклама

Apple відкрила передзамовлення на розумну колонку HomePod mini

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple відкрила передзамовлення на розумну колонку HomePod mini. Якісний звук, Siri і управлінням розумним будинком за 100 доларів.

Apple відкрила передзамовлення на розумну колонку HomePod mini

Компанія Apple почала приймати попередні замовлення на нову розумну колонку-інтерком HomePod mini. Колонку можуть замовити з 6 листопада користувачі в Австралії, Великобританії, Німеччині, Гонконгу, Індії, Іспанії, Канаді, США, Франції та Японії. У продажу HomePod mini з’явиться 16 листопада. У Китаї, Мексиці і на Тайвані HomePod mini з’явиться в продажу пізніше в цьому році. Ціна в США становить 99 доларів.

HomePod mini підтримує функції Siri, забезпечує якісний звук і може використовуватися для управління розумним будинком. Функція «Інтерком» дозволяє членам сім'ї спілкуватися один з одним, коли вони вдома. Людина може передати повідомлення по «Інтерком» в іншу кімнату або відразу в кілька кімнат.

Apple відкрила передзамовлення на розумну колонку HomePod mini

HomePod mini сумісна з iPhone SE, iPhone 6s і новіше, з iPod touch (7-Го покоління), а також з iPad Pro, iPad (5-го покоління або новіше), iPad Air 2 і новіше і iPad mini 4 або новіше. На смартфонах і планшетах повинна бути встановлена ​​iOS і iPadOS версії 14.

Читайте також: Основні моменти з презентації Apple “Hi, Speed!”.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, через які падає швидкість мобільного інтернету

Можливо ви звертали увагу на те, що швидкість мобільного інтернету сильно падає і в таких випадках, користуватися ним практично...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -