Реклама

Apple відреагували на “зелено-сірі” екрани в iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple відреагували на “зелено-сірі” екрани в iPhone 12. Як повідомляється, вони не рекомендують ремонтувати їх. Можливо, що Apple сподівається усунути проблему в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Нагадаємо, за певних умов екрани iPhone 12 можуть мерехтіти, світитися зеленим або сірим кольором або мати інші несподівані зміни кольору. У документі, який був наданий авторизованим сервісним центрам Apple на цьому тижні, компанія з Купертіно заявила, що вона в курсі проблем і вивчає їх.

Важливим моментом, який до цього не висвітлювався, є те, що Apple порадила технічним фахівцям уникати обслуговування проблемних iPhone, принаймні, на даний момент. Замість цього сервісні центри повинні рекомендувати клієнтам оновлювати свій iPhone до останньої версії iOS. Ця рекомендація дозволяє припустити, що Apple сподівається усунути проблему в майбутньому оновленні програмного забезпечення.

Варто нагадати, що схожу проблему з екранами iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max компанія Apple змогла усунути за допомогою оновлення програмного забезпечення iOS 13.6.1.

Поточна проблема зустрічається в тій чи іншій мірі на iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Користувачі підтверджують, що вона проявляється, коли яскравість екрану встановлена ​​на 90% і менше. Крім того, проблема спостерігається в iOS 14.1, iOS 14.2 і навіть в перших двох бета-версіях iOS 14.3.

Читайте також: Всі моделі iPhone 12 мають серйозні проблеми з автономністю в іграх.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Facebook оригінально потроллив Apple

Як відомо, протистояння між Apple та Epic Games продовжується і Facebook не зміг залишитися в стороні. Безпосередньо вони не...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -