Реклама

Apple винайшли новий захист від пограбувань фірмових магазинів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ще в 2018 році Apple задумалася про систему захисту своїх магазинів від пограбувань. Після літніх протестів проти расизму в США, під час яких відбулися масові пограбування фірмових магазинів компанії, Apple переосмислила старі напрацювання. Сьогодні ж ми дізналися, що Apple винайшли новий захист від пограбувань фірмових магазинів.

Apple винайшли новий захист від пограбувань фірмових магазинів

Днями Відомство по патентам і товарним знакам США (USPTO) опублікувало новий патентний документ від Apple з простою назвою «Product-Display System» ( «Система відображення продукції»). Компанія відзначила, що в деяких випадках продавець може захотіти обмежити здатність покупців забирати товари з демонстраційних зон.

Apple пропонує поліпшити систему кріплень пристроїв до власників. Крім того, демонстраційна зона може мати датчики сигналізації, яка буде спрацьовувати при спробі несанкціонованого доступу до апаратів. При цьому система не повинна буде заважати покупцям просто розглядати товар.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Аналітики прогнозують падіння акцій компанії Apple

Сьогодні з’явився цікавий звіт, який пов’язаний з компанією Apple. Аналітики прогнозують падіння акцій компанії Apple. Таку заяву зробили...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -