Реклама

Apple вирішили перенести своє виробництво в Індію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чергові новини пов’язані з компанією Apple. На цей раз, новина пов’язана з потужностями компанії. Як відомо, майже все виробництво Apple здійснюється в Китаї, а в зв’язку з подіями в світі, в Китаї фактично зупинилося все виробництво.
Відповідно, Apple вирішили перенести своє виробництво в Індію і на даний момент, проходять домовленості з місцевим самоврядуванням щодо розміщення потужностей.

Як сказав один урядовий чиновник з Індії:

Ми очікуємо, що Apple на смартфони витратить 40 мільярдів доларів, в основному на експорт через своїх контрактних виробників Wistron та Foxconn, використовуючи переваги в рамках схеми стимулювання виробництва (PLI).

На жаль, компанія ще не давала ніякої офіційної інформації щодо таких рішучих змін. Індія також приваблива для Apple по тій причині, що там вони продають свої iPhone на суму 1,5 млрд доларів в рік. Таким чином вони хочуть збільшити свій вплив на ринок смартфонів в Індії і збільшити кількість продажів відповідно.

Якщо компанія дійсно вирішить перебратися в Індію, тоді можна очікувати зменшення цін на нову продукцію Apple…або ж навпаки.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Неочікувано оновлення ОС отримують iPhone 5s та ще старіші моделі

Оновлення операційної системи зазвичай отримують пристрої протягом певних років, які зазначають виробники. Зазвичай це близько 5 років, так як...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -