Apple Watch нового покоління

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple Watch 6 може з’явитися в продажі в будь-який момент. Враховуючи всі нові слухи і натяки, ми можемо здогадуватись, що Apple Watch нового покоління, може бути обладнаний такими новинками як : Touch ID і моніторити рівень кисню в крові.

Оновлено: Оновлений Apple Watch Series 5 від сьогодні зявився в продажі.

На даний момент, така інформація поступила з ізраїльського сайту The Verifier і з YouTube каналу iupdate. Хоч вони і не рахуються надійними джерелами по техніці Apple, але їхня інформація має право бути і можливо вона правдива.

Рекомендуєм ознайомитись з продукцією Apple:
Apple AirPods Pro 
Тв приставка APPLE TV 4K
навушники Apple AirPods

Touch ID на носіях Apple

Перші здогадки про відстеження сну були помічені в ранньому коді IOS 14 і цілком можуть бути правдивими.
Touch ID на носіях Apple був би дещо несподіванішим, але ми знаємо, Apple вивчає цю ідею. Поки не ясно, чи буде це який-небудь потенційний зчитувач відбитків пальців вбудований у екран годинника чи ні.

Знову ж таки, вивчаючи інформацію від The Verifier та iupdate, стало цілком зрозуміло, що форма Apple Watch не зміниться в найближчому майбутньому. Ми ще скоро не побачимо кругової моделі Apple Watch.
Тим часом вимоги watchOS 7, ймовірно, будуть занадто великими для Apple Watch Series 2. Враховуючи, що Apple любить підтримувати свої продукти з оновленнями програмного забезпечення протягом п’яти років, невідомо як вони зроблять сумісними watchOS 7 і Apple Watch Series 2.

Оскільки функції здоров’я та фітнесу є настільки важливою точкою продажу для Apple Watch нового покоління, то, безумовно, ми будемо бачити все більше таких функціональних можливостей, що додаються з плином років.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, почему после привязки банковской карты ее нужно обязательно отвязывать

Стаття доступна українською...Довольно часто, когда пользуетесь интернет-сайтами, приложениями с платным контентом, вам предлагают оформить платную подписку, с помощью которой...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -