Apple запатентувала клавіатуру із захистом від проливання рідин

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple запатентувала метод створення клавіатури із захистом від проливання рідин. Задумка компанії полягає в використанні пристрою введення, чутливого до сили натискання.

Пристрій введення матиме металевий контактний шар з зовнішньої сторони, а також сенсорний і керуючий шари. Крім того, структура може оснащуватися еластичним шаром, розташованим між сенсорним і керуючим.

Основна мета створення такого пристрою – підвищити надійність ноутбуків Apple. Звичайні клавіатури часто схильні до пошкоджень через те, що користувачі випадково проливають рідину на них. Новий пристрій введення повинен бути більш стійким до таких інцидентів.

Apple запатентувала клавіатуру із захистом від проливання рідин

Крім цього, чутливий до сили натискання пристрій введення може використовуватися в гаджетах різного типу, а не тільки в ноутбуках.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Назван способ использования двух мобильных номеров на одной SIM-карте

Стаття доступна українською...Сегодня на рынке многие смартфоны представлены с возможностью использования двух сим-карт и для многих пользователей...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -