Реклама

Apple запланували випуск нового смартфона з дизайном iPhone 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Джерела повідомляють, що Apple запланували випуск нового смартфона з дизайном iPhone 11. Мова йде про прийдешній iPhone SE3.

У минулому році компанія Apple представила смартфон iPhone SE2, який отримав досить сучасну начинку і при цьому застарілий дизайн з величезними рамками екрану, як у iPhone 8. У майбутньому ситуація зміниться.

Згідно з поточними даними, Apple вирішила зіграти на популярності iPhone 11, використавши дизайн цього смартфона в iPhone 11. Діагональ LCD-екрану пристрою складе 6,1 дюйма. В основній камері будуть використовуватися знайомі 12-мегапіксельні датчики зображення з ширококутним об'єктивом і оптичною стабілізацією.

Очікується, що серцем смартфона iPhone SE3 стане новітня однокристальна система Apple A14. До особливостей нового смартфона джерела відносять сканер відбитків пальців, який буде розташовуватися на бічній частині смартфона.
У наступних флагманських моделях iPhone також повинен використовуватися дактилоскопічний датчик, проте він буде розташовуватися під поверхнею OLED-дисплея.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, где стоит хранить пароли от сайтов

Стаття доступна українською...Статей по мошеннических действий сейчас как никогда много, и на это есть причины. Последние несколько лет они...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -