Реклама

Apple зареєстрували торгову марку iPhone for Life

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple зареєстрували торгову марку iPhone for Life. Ця фрази раніше використовувалася зарубіжними операторами зв’язку та роздрібними продавцями для власного еквівалента програми оновлення iPhone. Подібні програми дозволяють щорічно оновлювати свій iPhone за щомісячну плату.

Apple подала заявку на реєстрацію торгової марки в минулому місяці, 4 вересня. Якщо говорити точніше, то її подала фірма Baker & Mckenzie від імені Apple. Крім того, торгова марка належить до 35 і 36 класів. Зазвичай це стосується роздрібних продажів і фінансових послуг відповідно.

Apple зареєстрували торгову марку iPhone for Life

Apple теж пропонує свою програму обміну iPhone. Якщо ви купуєте iPhone в Apple Store або в інтернеті через додаток або веб-сайт Apple Store з 24-місячним угодою, вам необхідно зробити перші 12 платежів. Після цього ви маєте право обміняти свій існуючий iPhone на новий, при цьому термін знову буде розтягнутий на 24 місяці.

Джерело припускає, що новий товарний знак може бути або ребрендингом вже існуючої програми, або попереджувальним заходом самої Apple. Це, ймовірно, заборонить стороннім магазинам використовувати торговельну марку.

На даний момент Apple не розголошує жодних офіційних подробиць про патент. Ймовірно, фраза iPhone for Life прозвучить зі сцени, на якій представлять iPhone 12, вже 13 жовтня.

Сьогодні ми вже повідомляли, що знаменита чубчик збережеться і в iPhone 13, який вийде в наступному році. Також стало відомо, що Apple використовує міцне алмазоподібні покриття в новому iPhone.

Рекомендуємо: Серія IPhone 13 Включатиме В Себе Чотири Смартфони.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що робити, якщо знайшли на вулиці чужу банківську карту ПриватБанк?

Так як останнім часом більшість українців активно користуються банківськими картами, а особливо картками ПриватБанк, то досить часто трапляються такі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -