Реклама

Apple змінить технологію виробництва друкованих плах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple змінить технологію виробництва друкованих плах. Як повідомляється, вони перейдуть на друковані плати на основі рідкокристалічного полімеру. Такі плати будуть використовуватися в iPhone 13 і нових AirPods.

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) поділився своїм баченням ситуації щодо iPhone 13 – не всіх смартфонів в цілому, але одного дуже важливого їх компонента – акумулятора. З цим (а, точніше, автономністю) у iPhone 12 є серйозні проблеми, але перехід на друковані плати на основі рідкокристалічного полімеру міг би їх вирішити. Якщо не цілком, то хоча б частково.

За даними аналітика, Apple повністю переключиться на нові друковані плати при виробництві акумуляторних батарей для iPhone 13. Нові акумулятори виявляться більш компактними і більш дешевими у виробництві. Це дозволить наростити ємність акумулятора при збереженні колишніх габаритів смартфона. І якщо для старших моделей лінійки iPhone 12 проблема ще не настільки гостра, то iPhone 12 mini вже встигли розкритикувати за слабку автономність. Залишає також бажати кращого автономність iPhone SE. Так що як мінімум наступники цих моделей могли б виграти від переходу на друковані плати LCP – скорочення від Liquid Crystal Polimer.

Але на одних тільки iPhone 13 Apple зупинятися не збирається: LCP з'являться в AirPods нового покоління і їх футлярах, а також в акустичних і оптичних компонентах для планшетів iPad з екранами Mini-LED. І нові AirPods, і iPad з дисплеями Mini-LED очікуються в першій половині наступного року. За інформацією Мінг-Чі Куо, AirPods 3 будуть схожі на AirPods Pro. Логічно думати, що AirPods 3 теж трохи додадуть в автономності.

Основним постачальником LCP для Apple в наступному році стане компанія Taiwan Career Technology. Очікується, що вона отримає 40-50% замовлень на виробництво акумуляторів для iPhone 13 і iPhone 13 mini. Інша частина замовлень розподілитися між компаніями Unimicron і Unitech.

Читайте також: Apple готується представити новий MacBook Pro.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Cмартфони iPhone 12 отримали занадто гострий корпус

Сьогодні з'явилися чергові скарги на новенькі iPhone 12. Як повідомляється, смартфони iPhone 12 отримали занадто гострий корпус і відповідно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -