Реклама

Asus показала GeForce RTX 3090 EK з вбудованим водоблоком

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Asus показала GeForce RTX 3090 EK з вбудованим водоблоком. А ще такі варіанти будуть у GeForce RTX 3080 і RTX 3070.

Компанія Asus готує один з, мабуть, найбільш цікавих варіантів відеокарти GeForce RTX 3090. Вона відрізняється вбудованим водоблоком EK Quantum Vector RTX, прикрашеним фірмовим логотипом Asus. За даними джерела, аналогічні версії будуть у GeForce RTX 3080 і RTX 3070. Моделі GeForce RTX 3090 EK і RTX 3080 EK повинні надійти в продаж в середині листопада, а RTX 3070 EK – до кінця листопада. Хотілося б у це вірити.

Ідея таких пристроїв досить проста. Фактично, користувачі отримують з коробки відеокарти, відразу готові до підключення до наявної в розпорядженні користувача системі водяного охолодження - в такому випадку пропускається непотрібний етап демонтажу звичайного кулера і заміни його на водоблок.

Як зазначається, така модель має теплорозподільну пластину на тильній стороні і вбудовану підсвітку, сумісну з Asus Aura Sync. Asus поки не розкрила ні характеристики таких відеокарт (напевно можна розраховувати на заводський розгін), ні їх вартість.

Читайте також: Asus Показали Відеокарту GeForce RTX 3090 ROG STRIX GUNDAM Edition.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо два прості способи відновлення видаленої історії чатів у Viber

Користувачі Viber, як і я особисто, люблять часом видалити лишні переписки. А згодом відчути в них гостру потребу. Особливо,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -