Реклама

Багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Команда ентузіастів SUP3R5, днями скасували всі оформлені замовлення на стилізовану ігрову приставку PlayStation 5 Retro Inspired, виступила із заявою, заперечуючи звинувачення в шахрайстві. Також сьогодні стало відомо, багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися.

Нагадаємо, 8 січня команда SUP3R5 почала попередні продажу спеціального видання ігрової приставки Sony PlayStation 5, миттєво став хітом – вся партія PlayStation 5 Retro Inspired була розпродана менше ніж за 20 хвилин, а всього було подано 54 тисячі заявок з боку користувачів. При цьому планувалося випустити дуже обмежену партію приставок.

Багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися

Проте багато користувачів, які не зуміли оформити замовлення залишилися незадоволені. Творці почали отримувати «реальні загрози своїй безпеці» і вирішили скасувати всі замовлення, оскільки виявилися «не готові ризикувати безпекою і благополуччям». Навіть офіційна сторінка в Twitter була видалена.

Потім команда SUP3R5 зіткнулася звинуваченнями в шахрайстві з боку користувачів в Twitter і на YouTube, але вважає ці звинуваченнями «образливими і несправедливими». Повернути гроші творці проекту не відмовляються - вже 98% оформили замовлення отримали кошти назад, а залишилися 2% повернуть витрачений до кінця тижня. Більш того, в SUP3R5 вважають, що автори звинувачень часто використовували складності команди для власної розкрутки та отримання легкої слави:

"Ми припускаємо, що творці цих відео використовували такий підхід заради залучення глядачів за допомогою клікбейтних заголовків про нас ». SUP3R5 не ставить остаточно хрест на проекті. Відзначається, що коли ситуація заспокоїться і команда переконається в безпеці, вони можуть спробувати почати продажі знову. Однак наступного разу товар буде пропонуватися тільки за запрошеннями для обраних користувачів, які вже раніше оформляли замовлення і заслужили довіру, наприклад, не викладали відразу PlayStation 5 Retro Inspired на eBay".

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому смартфон може не включатися

Смартфонами ми користуємося вже кожного дня, і вони ввійшли в наше житття на постійній основі. Як і всі пристрої,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -