Багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Команда ентузіастів SUP3R5, днями скасували всі оформлені замовлення на стилізовану ігрову приставку PlayStation 5 Retro Inspired, виступила із заявою, заперечуючи звинувачення в шахрайстві. Також сьогодні стало відомо, багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися.

Нагадаємо, 8 січня команда SUP3R5 почала попередні продажу спеціального видання ігрової приставки Sony PlayStation 5, миттєво став хітом – вся партія PlayStation 5 Retro Inspired була розпродана менше ніж за 20 хвилин, а всього було подано 54 тисячі заявок з боку користувачів. При цьому планувалося випустити дуже обмежену партію приставок.

Багатостраждальна приставка PlayStation 5 Retro Inspired може знову продаватися

Проте багато користувачів, які не зуміли оформити замовлення залишилися незадоволені. Творці почали отримувати «реальні загрози своїй безпеці» і вирішили скасувати всі замовлення, оскільки виявилися «не готові ризикувати безпекою і благополуччям». Навіть офіційна сторінка в Twitter була видалена.

Потім команда SUP3R5 зіткнулася звинуваченнями в шахрайстві з боку користувачів в Twitter і на YouTube, але вважає ці звинуваченнями «образливими і несправедливими». Повернути гроші творці проекту не відмовляються – вже 98% оформили замовлення отримали кошти назад, а залишилися 2% повернуть витрачений до кінця тижня. Більш того, в SUP3R5 вважають, що автори звинувачень часто використовували складності команди для власної розкрутки та отримання легкої слави:

“Ми припускаємо, що творці цих відео використовували такий підхід заради залучення глядачів за допомогою клікбейтних заголовків про нас ». SUP3R5 не ставить остаточно хрест на проекті. Відзначається, що коли ситуація заспокоїться і команда переконається в безпеці, вони можуть спробувати почати продажі знову. Однак наступного разу товар буде пропонуватися тільки за запрошеннями для обраних користувачів, які вже раніше оформляли замовлення і заслужили довіру, наприклад, не викладали відразу PlayStation 5 Retro Inspired на eBay”.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

На Apple подали позов за порушення патентів на функцію ЕКГ

Alivecor подали позов на компанію Apple за порушення патентів на функцію ЕКГ. Компанія Alivecor продає обладнання та програмне забезпечення...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -