Реклама

Безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає новий процесор від Qualcomm

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що компанія Rollme випустить перший безрамковий годинник. Сьогодні надійшла інформація, що безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає новий процесор від Qualcomm. Існує ймовірність, що він отримає новий процесор Snapdragon Wear 4100+ від Qualcomm.

Безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає новий процесор від Qualcomm

Як відомо, Snapdragon Wear 4100+ – це платформа для розумних годинників наступного покоління, заснована на гібридній архітектурі Qualcomm з наднизькою потужністю. На основі 12-нм виробничого процесу платформа була офіційно оголошена в липні 2020 року.

Відповідно до Qualcomm, платформа Wear 4100+ складається з потужного процесора додатків та надпроцесорного співпроцесора, що розширює свою гібридну архітектуру. Він розроблений для забезпечення надзвичайно швидкої продуктивності та підключення, розумнішого Always-On досвіду та продовженого терміну служби акумулятора для підключених смарт-годинників наступного покоління.

Чотириядерний процесор Wear 4100+ SoC досягає максимуму на 1,7 ГГц. Мабуть, найшвидша тактова частота, яку коли-небудь досягала платформа Wear від Qualcomm. Отож, крім гарантованої ефективності, SoC повинен пропонувати найкращу продуктивність, яку ви можете собі уявити на розумному годиннику.

Безрамковий смарт-годинник Rollme Hero отримає новий процесор від Qualcomm

Очікується, що розумний годинник Rollme Hero отримає такий же дизайн, як і на рендерах. На даний момент, його ціна невідома. Надіємося, що в найближчий час буде більше інформації про нього.

Рекомендуємо: Qualcomm Розробляє Новий Датчик Для Відбитків Пальців.

Джерело: Rollme

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо нові безкоштовні Android – додатки в березні 2021 року

В даній статті буде названо нові безкоштовні Android - додатки в березні 2021 року, які можуть вас зацікавити. Instagram LiteЦей...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -