Реклама

Binance: що це за біржа та чи заслуговує вона на довіру

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ті, хто цікавиться інвестуванням у ринок криптовалют , зазвичай переглядають деякі з найпопулярніших назв конкретних бірж, і багато хто може запитати, чи можна довіряти Binance . Зрештою, платформа сьогодні є найбільш консолідованою на ринку, і вона привертає увагу своїм каталогом продуктів і впливом у секторі.

Однак користувачі-початківці або користувачі, які не знайомі з ресурсами даного “закладу”, можуть сумніватися в довірі до нього та в тому, чи дійсно він пропонує правильні інструменти для задоволення їхнього попиту.

У цьому випадку варто дізнатися більше про платформу та про те, що вона може запропонувати, щоб з більшою впевненістю користуватися її послугами та мати позитивний досвід інвестицій у цей сектор.

Пам’ятаючи про це, ми підготували спеціальний посібник щодо біржі Binance з усім, що вам потрібно знати, перш ніж використовувати платформу для інвестування в криптовалюти.

UPD: Зареєструватися на Binance можна за цим посиланням і в декілька кліків.

Що таке Binance?

Binance — це криптовалютна біржа , також відома як біржа, що зосереджується на так званих альткойнах, найпопулярніших і цінних цифрових валютах на даний момент.

Платформа, заснована в 2017 році, пропонує понад 100 обмінних пар з різними криптовалютами , будучи світовим лідером з точки зору каталогу, а також продуктивності. На даний момент компанія має клієнтів у більш ніж 190 країнах і регіонах, що робить її найвідомішою назвою на ринку інвестицій у криптовалюту.

Крім того, послуга також набула популярності завдяки деяким функціям, таким як розробка власного рідного токена Binance Coin, з меншими вигодами та витратами для користувачів.

Його послуги можна отримати через настільну платформу, а також через програму, розширюючи доступ клієнтів до його інструментів щодня.

Крім того, він також має власну екосистему блокчейну , яка підвищує безпеку та надає користувачам інноваційні технології, а також допомагає визначити, чи заслуговує на довіру Binance.

Спочатку його база знаходилася в Китаї, на батьківщині головного розробника сервісу Чанпена Чжао. Він уже мав досвід роботи з біржами, працюючи в інших компаніях у цій галузі, перш ніж розробити власну платформу.

Однак китайський уряд почав запроваджувати бюрократію та забороняти торгівлю криптовалютою, що призвело до перенесення серверів Binance до Японії. Тож у 2018 році компанія відкрила офіс на Тайвані та перенесла свою базу на Мальту, де зараз і знаходиться.

Проте біржа має бази та офіси по всьому світу, наразі фізично вона в понад 40 країнах. Практично біржа має глобальні сервери, які залучають користувачів з усіх країн.

Чи є Binance надійним і безпечним?

Навіть дізнавшись більше про історію платформи, багато інвесторів все ще сумніваються, чи є Binance надійною та безпечною.

Це пояснюється тим, що ринок криптоактивів вже має нижчу стабільність порівняно з іншими продуктами, а застосування ресурсів у цих активах вимагає кваліфікованого брокера, що підвищує безпеку користувачів.

Таким чином, важливо визначити, чи заслуговує Binance довіри, перш ніж приймати остаточне рішення, і є деякі моменти аналізу, які можуть допомогти в цій оцінці.

Двофакторна аутентифікація

Однією з основних відмінностей платформи, яка допомагає визначити, чи є Binance надійною, є її двофакторна автентифікація (2FA).

Цю технологію почали використовувати кілька програм і веб-сайтів як спосіб підвищити безпеку користувачів під час доступу до їхніх даних. Таким чином, Binance також прийняла цю систему, яка складається з вимог двох або більше факторів для входу в зареєстрований обліковий запис і здійснення транзакцій на самій платформі.

По-перше, першим фактором є персональний пароль, зареєстрований під час відкриття облікового запису. Зазвичай цей пароль також має шаблони та вимоги, щоб його було важче вгадати.

Потім система запитує другу автентифікацію, яку можна виконати різними способами, основними з яких є:

 • відправка SMS на мобільний телефон клієнта;
 • зв'язок з кодовою інформацією;
 • відправка токена по SMS;
 • відправка токена електронною поштою;
 • код підтвердження електронної пошти.

Таким чином третім сторонам стає важче отримати доступ до облікових записів користувачів, і, навіть якщо є крадіжка даних, використання різних платформ, таких як смартфон або особиста електронна адреса, також ускладнює повний доступ.

Кредитний фонд

Іншим фактором, який може допомогти користувачеві визначити, чи заслуговує на довіру Binance, є фонд страхування на випадок надзвичайних ситуацій, відомий під абревіатурою SAFU або Safe Asset Fund for Users.

Резерв був створений у 2018 році та розподіляє близько 10% усіх доходів і торгових комісій у межах фонду, щоб забезпечити фінансову підтримку клієнтів у разі проблем із брокерською діяльністю, наприклад банкрутства.

На ринку криптовалют цей запас міцності важливий, головним чином тому, що це більш нестабільний ринок. Крім того, існування цього фонду також гарантує, що користувачі вважають Binance надійним.

У 2019 році біржа зазнала хакерської атаки, яка викрала близько 7000 криптовалют. Проте порушення безпеки було належним чином локалізовано, і компанія підтвердила, що жоден клієнт не постраждав саме через існування цього резервування.

Технології

Нарешті, ще один момент, який допомагає користувачеві визначити, чи є Binance надійним і безпечним, це технології, задіяні в платформі.

Відповідно до звіту CryptoCompare Exchange Benchmark 2020 , Binance є біржею рівня безпеки. Вона входить до 20 найкращих криптобірж з точки зору захисту користувачів, набравши 67,91 бала. 

Крім того, вона також має кілька технологій, які допомагають контролювати ризики, наприклад:

 • штучний інтелект (ШІ) з розпізнаванням обличчя;
 • аналіз великих даних;
 • кіберкриміналістичні дослідження для виявлення незаконної діяльності.

І, звичайно, брокерська компанія також інвестувала в технологію блокчейн, яка дає можливість працювати на ринку криптовалют, здійснюючи майнінг і операції купівлі-продажу.

Доступні криптовалюти

Binance має один із найбільших портфелів на ринку криптовалют, який дозволяє користувачам торгувати сотнями різних цифрових активів .

 • BNB/USDT;
 • BTC/USDT;
 • ETH/USDT;
 • XRP/USDT;
 • SOL/USDT;
 • DOT/USDT.

Крім того, він також пропонує основні цифрові валюти , такі як Bitcoin , Ethereum і власну валюту Binance Coin .

У своєму каталозі він також містить низку менш відомих альткойнів, але які також доступні для вивчення користувачами.

Нещодавно брокерська компанія також почала діяти в секторі торгівлі токенізованими акціями. Першим доступним активом стали токени Tesla , що дозволило клієнтам придбати акції компанії за допомогою цифрових засобів.

Наразі біржа розглядає розширення своєї діяльності в цих вторинних сегментах, але залишається консолідованою як одна з найбільших імен на ринку криптовалютних інвестицій.

Комісії та витрати брокера Binance

Щоб визначити, чи Binance заслуговує довіри, також варто знати його комісії та витрати.

Хоча біржа відома своєю економічною ефективністю та низькими комісіями за транзакції, є кілька цінностей, які інвестори повинні знати. Детальніше про основні витрати, які можуть вплинути на послугу дивіться:

Відкриття рахункубезкоштовно
Щомісячна оплатабезкоштовно
депозитибезкоштовно
зняття коштівКомісія залежить від способу виведення коштів
комісія за торгівлю0,1%

Переваги та недоліки інвестування з Binance

Нарешті, щоб визначити, чи справді Binance заслуговує довіри, інвестор також може проаналізувати його позитивні та негативні сторони. Таким чином можна дізнатися більше про послуги та інструменти платформи, а також визначити, чи відповідають вони вашим потребам.

Отже, дивіться докладніше про основні переваги та недоліки цієї біржі.

Переваги Binance

 • економічність : невеликі комісії зі значеннями нижче середньоринкових, що робить послугу більш доступною для інвесторів;
 • широкий вибір криптовалют і торгових пар : допомогли консолідувати платформу на ринку;
 • технологія, яку використовує брокер : зокрема з точки зору цифрової безпеки для користувача, вона підтверджує надійність Binance, підвищуючи довіру до неї;
 • аналіз і повна підтримка клієнтів : команди, які обслуговують більш ніж 40 мовами, включаючи українську;
 • власний розвиток валюти та повна екосистема .

Загалом, інвестор може вважати, що Binance є кваліфікованою та сертифікованою платформою для роботи на ринку криптовалют, і можливості, які вона надає користувачеві, підкреслюють це позитивно.

Недоліки Binance

З іншого боку, хоча інвестор визначає, що Binance надійний і безпечний, є деякі моменти, які важливі для аналізу користувачів.

На даний момент основним недоліком, з яким може зіткнутися клієнт, є дещо складніший інтерфейс біржі .

Незважаючи на наявність функціонального та інтерактивного веб-сайту та програм із численними інструментами, доступними для користувача, початківцям може бути важко користуватися ресурсами через завантажений інтерфейс.

Таким чином, необхідно звернути увагу на цей момент, особливо новим клієнтам, які починають використовувати платформу.

Крім того, хоча у нього є команда підтримки, користувачам, які ніколи не працювали з криптовалютами, також може бути важко виконувати операції, вимагаючи певного попереднього досвіду, щоб повною мірою насолодитися обміном.

Як відкрити обмінний рахунок?

Нарешті, інвестори, які вирішили, що Binance заслуговує довіри, і хочуть відкрити рахунок, можуть зареєструватися всього за кілька хвилин безпосередньо на веб-сайті біржі Binance.

Просто введіть дійсну електронну пошту та номер телефону для підтвердження, а також реєструйте пароль для входу , який дозволить пізніше отримати доступ для доповнення профілю та здійснення транзакцій.

Спочатку реєстрація вимагатиме багатоетапного процесу перевірки саме для підвищення безпеки клієнтів. Потім вам також потрібно буде ввести кілька кодів, щоб підтвердити, що введені контактні адреси активні.

Однак хороша новина полягає в тому, що система приймає різні маркери автентифікації, такі як мобільні SMS або вхід електронною поштою.

Однак, якщо інвестори бажають розширити доступні інструменти, вони повинні додати документи, що посвідчують особу. Ця операція не є обов’язковою, але вона збільшує ліміт для зняття коштів і депозитів.

Аналіз документів може тривати до тижня, залежно від обсягу записів, але в більшості випадків це процес займає 1-2 доби. Однак після перевірки та підтвердження Binance інвестор тепер зможе переказувати кошти або криптовалюти на свій рахунок.

Як внести кошти на Binance 

Депонування коштів також гарантується серією криптографічних сертифікатів і операцій, щоб клієнт міг підтвердити, що Binance є надійним і безпечним.

Ви можете вибрати депозит банківським переказом, поповнення через спеціальні обмінники або ж, за допомогою P2P (найкращий варіант на даний момент).

Будь-яка операція вимагає двофакторної автентифікації, на додаток до вимоги CPF, електронної пошти та номера телефону користувача, щоб підтвердити його особу перед авторизацією транзакції. Однак процедура проста, і на платформі Binance є ексклюзивна сторінка для внесення ресурсів.

Після підтвердження суми та необхідних даних транзакція з реальною валютою буде завершена системою обміну, яка вже доступна на брокерському рахунку або на поточному рахунку, на який було відправлено зняття.

Варто пам’ятати, що внесення або зняття коштів має здійснюватися між рахунками з однаковою власністю , щоб підвищити безпеку та зменшити шанси шахрайства та крадіжки.

Чи варто інвестувати в Binance?

Binance є однією з найпопулярніших імен серед криптовалютних інвестиційних платформ , і про їхні послуги, безперечно, варто дізнатися більше.

Незважаючи на те, що на ринку є кілька варіантів, багато інвесторів зрештою обирають більш консолідовану альтернативу, яка гарантує безпеку клієнтів під час криптовалютних транзакцій.

Однак перед реєстрацією або передачею ресурсів важливо зрозуміти, як працює платформа, щоб переконатися, що інструменти підходять для вашого профілю.

Binance має розширений криптокаталог, повну власну систему та передові технології, які забезпечують роботу.

Крім того, її фонд страхування на випадок надзвичайних ситуацій і посилення безпеки входу також є позитивними в оцінці біржі.

З іншого боку, менш досвідчені інвестори повинні знати про можливі труднощі у використанні платформи, яка має трохи менш дружній інтерфейс для новачків.

Однак з точки зору сервісу біржа є непоганим варіантом, будучи лідером в сегменті.

Нарешті, також варто зазначити, що Binance є надійним технічно, юридично, а також на думку інших користувачів. Таким чином, навіть якщо криптовалютний інвестор не ідентифікує себе з ресурсами брокера, можна гарантувати безпеку його послуг і повний захист клієнта, його рахунку та активів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо випадки, в яких краще відформатувати жорсткий диск

Сьогодні продовжуємо тему, яка стосується ПК та ноутбуків, та поговоримо про жорсткі диски. Як відомо, ними укомплектовані всі ПК,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -