Реклама

Bitcoin відчайдушно намагається закріпитися на відмітці в $ 15 000

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Bitcoin відчайдушно намагається закріпитися на відмітці в $ 15 000. Виходить в нього це досить важко. Поки найголовніша криптовалюта не може знайти твердий грунт, від якого можна було б відштовхнутися.

Bitcoin відчайдушно намагається закріпитися на відмітці в $ 15 000

Bitcoin намагається продовжити свою висхідну лінію, але виходить це важко. Вчора вдень головна криптовалюта світу пішла за позначку в $ 15 500, а сьогодні опустилася нижче за позначку в $ 15 000. Експерти попереджали про високу волатильність біткойнов після виборів, і ось зараз вона в наявності.

І хоча динаміка зміни ціни за добу для більшості криптовалют з Топ-10 в мінусі, за тиждень вони в більшості своїй все-таки підросли. Так, Bitcoin за минулі 7 днів додав трохи більше 9% вартості, Litecoin - 7,4%, а Etherium і зовсім 12,79%.

Судячи з усього, значні коригування криптовалюта відбудуться вже на початку наступного тижня на тлі висловлювань нового президента США Джона Байдена (Jon Biden) і його дій.

Читайте також: США намагаються конфіскувати біткойни на суму понад 1 мільярд доларів.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 6 смартфонов, в которых время автономной работы выше среднего

Стаття доступна українською...Каждый украинец, при покупке нового смартфона, делает акцент на те возможности смартфона, которые ему больше подойдут. Если...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -