Реклама

Банкомат ПриватБанку “вкрав” в клієнта 8000 грн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Продовжуємо рубрику відгуків клієнтів ПриватБанку та їхньої взаємодії як з самим банком, так із терміналами та банкоматами. Сьогоднішній відгук чергове підтвердження тому, що банкомати досить часто можуть давати збій і частіше не в користь клієнта. Традиційно, відгук було взято з ресурсу МінФін, де клієнти ПриватБанку (та інших банків) можуть залишити свій відгук та дати оцінку роботі банківської установи.

Цікаво: Українці скаржаться на ПриватБанк в період війни.

Випадок, про який розповідає постраждалий, трапився досить давно (6 лютого 2021 року) в місті Христинівка, де клієнт вирішив зняти 8000 грн з своє банківської картки в банкоматі.

За його словами, нічого не сповіщало про якісь проблеми, оскільки банкомат спокійно прийняв картку, після введення пін-коду також не було жодних підозрілих дій, а ось при видачі готівки, банкомат почав підозріло довго відраховувати необхідну суму (8000 грн).

В результаті банкомат так і не видав готівку, але успішно списав 8000 грн з банківської картки. Клієнт не довго очікуючи, почав телефонувати на гарячу лінію банку за номером 3700, де було подано не одну заявку на повернення коштів, але на жаль, всі вони були відмінені.

Причиною для відміни заявки було те, що при перевірці банкомата інкасаторами, недостачі або ж зайвих коштів в банкоматі, не було виявлено. На запитання клієнта, чи переглянули вони записи з камер відеоспостереження, відповіді не було отримано.

Клієнт скаржить на те, що їй мало того, що банкомат не видав кошти, так ще й те, що співробітники ПриватБанку не сильно хотіли вирішувати цю проблему.

Цікаво: Клієнт ПриватБанку втратив 11 000 грн через шахрайські дії.

Будемо надіятися, що найближчим часом дану проблему вирішать і повернуть всю суму і, додатково, принесуть вибачення за складнощі, які пережив клієнт.

Відгук клієнта, в якого банкомат вкрав 8000 грн
Зображення: Незадоволений відгук клієнта.

Також нещодавно стало відомо, що в клієнта ПриватБанку шахраї викрали близько 1000 доларів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, що робити, якщо погано працює Wi-Fi

Що може бути гірше, ніж поганий та повільний інтернет? Гіршим може бути тільки поганий домашній інтернет, або ж Wi-Fi....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -