Реклама

Країни Європейського Союзу зазнають серйозних наслідків через війну в Україні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вторгнення росії в Україну понесло серйозні наслідки не тільки для учасників війни, а й для тих, хто не приймає прямої участі у війні і особливо це стосується країн ЄС, економіка яких орієнтована як на український, так і на російський ринок. Підтвердженням цього є останній виступ президента Європейського центрального банку, Крістін Лагард.

Згідно останньої заяви глави ЄЦБ журналістам The New York Times, яка була зроблена в четвер, 4 квітня, «Агресія Росії щодо України завдає величезних страждань. Це також впливає на економіку в Європі та за її межами».

Крістін Лагард, глава ЄЦБ
Зображення: Глава ЄЦБ Крістін Лагард.

Причиною такого серйозного впливу на економіку ЄС можна назвати продовження збройного конфлікту в Україні, та невизначеність в його тривалості. Окрім цього, збройний конфлікт також вплинув на торгівлю між нашою країною та країнами ЄС, і росією з ЄС.

Результатом цієї війни вже стало подорожчання пального практично у всіх країнах Європейського Союзу, подорожчання зернових культур (та продуктів, які з них виготовляються) і взагальному, ціни в єврозоні зросли мінімум на 7,5%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Окрім цього, також зросли ціни на різноманітні добрива, насамперед через підвищення вартості транспортування та самих добрив.

Пані Лангард також не забула й за пандемію й заявила: «Хоча ризики, пов’язані з пандемією, зменшилися, війна може мати ще сильніший вплив на економічні настрої».

З цього зрозуміло, що в ЄС надіються на якнайшвидше завершення війни, оскільки її наслідки можуть набути масштабних розмірів вже найближчим часом і виходити з цієї ситуації прийдеться далеко не один місяць.

Також нещодавно стало відомо, що редактор Wikipedia заарештований у Білорусі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы основные признаки того, что на вашем смартфоне есть прослушка

В течение последнего десятилетия, количество пользователей смартфонов стремительно увеличивается и поэтому, вопрос прослушки через смартфон все чаще волнует многих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -