Реклама

Що таке послуга реєстрового поповнення карток від ПриватБанку

Останні Новини

В цій статті ми хочемо детально пояснити читачам, що являє собою послуга реєстрових поповнень від ПриватБанку, описати її переваги та, як нею користуватися.

Найбільш популярний український банк не стоїть на місці, а постійно розвивається, пропонуючи своїм клієнтам нові опції, зручніші від уже наявних. Прикладом цього є послуга реєстрового поповнення карток від ПриватБанку. Суть її полягає в тому, що клієнт може одночасно зробити декілька транзакцій на різні карткові чи розрахункові рахунки, тобто одна дія і багато результатів. Це може бути виплата якихось бонусів клієнтам, премій працівникам, оплати рахунків, чи поповнення карток. Відсутність додаткових комісій при здійсненні послуги реєстрового поповнення робить її доступною в фінансовому плані, тобто тарифи за здійснення таких платежів є стандартними.

Цікаво: ПриватБанк буде списувати гроші з карток клієнтів. Правда чи фейк?

Які переваги отримує клієнт ПриватБанку, користуючись послугою реєстрового поповнення?

Послуга реєстрового поповнення створена для зручності клієнтів ПриватБанку при здійсненні певних видів платежів. Ось найбільш вагомі її переваги:

 • Економія часу. Клієнт може здійснити багато платежів лише за одну операцію. Кошти поступлять на рахунки так само миттєво.
 • Немає потреби копіювати типові документи та довго робити одноманітну роботу.
 • Карткові та розрахункові рахунки формуються в спеціальний реєстр, що дає змогу швидко відшукати необхідний при потребі.
 • Дані реєстрів архівуються ПриватБанком та знаходяться у доступі в кабінеті клієнта. Окрім даних про рахунки та отримувача коштів, є інформація про зміст операції.
 • Ну, і як ми говорили раніше, тарифікація таких платежів ПриватБанком, є стандартною, без лишніх комісій.

Цікаво: Українцям розповіли, як правильно зняти готівку із картки різних банків.

Як користуватися послугою реєстрового поповнення ПриватБанку?

Клієнт ПриватБанку може скористатися послугою реєстрового поповнення на офіційному сайті ПриватБанку, в застосунку Приват24, в касі будь-якого відділення, або у терміналі самообслуговування. Процедура буде дещо різнитися.

Щоб потрапити до сервісу реєстрового поповнення на офіційному сайті ПриватБанку, перейдіть за посиланням – https://transfer.privatbank.ua/reestr/auth/ua.

Далі Ви маєте зробити наступні кроки:

 1. Увійдіть в особистий кабінет клієнта ПриватБанку за допомогою Вашого номера мобільного телефону.
 2. Система відправить Вам на цей номер sms-повідомлення з кодом підтвердження. Його потрібно прописати у відповідне поле та натиснути «Підтвердити».
 3. Наступний крок – потрібно присвоїти назву Вашому майбутньому реєстру.
 4. Далі вкажіть номери рахунків, на які буде здійснена оплата, чи поповнення, або завантажте їх з файлу. Допустима кількість рахунків, які може вмістити формат одного реєстру – 10 000.
 5. Заповніть поля з сумами поповнень.
 6. Оберіть в кожному конкретному рахунку, хто сплачуватиме комісію по платежу.
 7. Натисніть «Підтвердити операцію».

Раніше створені та відправлені реєстри фізичних осіб відображаються в меню «Кошик» в застосунку Приват24. Щоб переглянути власні реєстри платежів, авторизуйтеся в системі.

Приват24 постійно вдосконалюється розробниками та не перестає радувати своїх клієнтів комфортним сервісом.

Цікаво: В ПриватБанк пішли на серйозний крок, заради безпеки своїх клієнтів.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

iPhone SE провалив тест швидкості зарядки

Всі ми знаємо, що новий iPhone SE це той самий iPhone 8, тільки з певними модифікаціями. Так ось, батарея...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -