Реклама

Втрата карти ПриватБанку – як її заблокувати та способи її відновлення

Останні Новини

На сьогоднішній день ми всі відчули переваги карткових рахунків. Не будемо витрачати час на перераховування всіх плюсів, які дає нам карта. Відмітимо лише, що це – зручно та безпечно. Проте, непередбачувані випадки можуть статися і з нею. Через власну недбалість ми можемо її загубити, або у нас її можуть викрасти та скористатися зловмисники. Що ж робити, якщо з Вами стався такий прикрий випадок.

В першу чергу, потрібно заблокувати карту, аби ніхто не зміг зняти, чи перерахувати з неї кошти. Пізніше Вам необхідно буде її відновити для подальшого користування. Способів блокування карти є багато. Це можна зробити як віддалено, так і відвідавши відділення ПриватБанку. А відновити картку онлайн, чи по телефону вже не вийде – це можна зробити лише у відділенні фінустанови.

Нижче ми розповімо більш докладно про всі існуючі способи блокування втраченої картки та опишемо процедуру її відновлення. Прочитавши статтю до кінця, Ви будете знати, які необхідно мати при собі документи, щоб відновити пластикову картку.

Цікаво: Українцям розповіли, як налаштувати сповіщення від ПриватБанку.

Способи блокування втраченої карти ПриватБанку

 • Зателефонувавши на безкоштовну гарячу телефонну лінію ПриватБанку за номером 3700.
 • Скориставшись sms-повідомленням, яке потрібно буде відправити на номер 10060.
 • У будь-якому відділенні ПриватБанку.
 • Онлайн через систему інтернет-банкінгу Приват24.
 • Скориставшись мобільним додатком Privat24.

Ось що потрібно робити при кожному способі.

1. Скориставшись телефонним номером 3700.

Дзвінок на номер 3700 Вам нічого не коштуватиме, адже, ця телефонна лінія ПриватБанку безкоштовна. Заблокувати втрачену картку, тобто, зробити її неактивною можна, поспілкувавшись з оператором ПриватБанку. У Вас запитають причину блокування картки та секретне слово (у більшості клієнтів ПриватБанку це дівоче прізвище матері).

ВАЖЛИВИЙ МОМЕНТ! Телефонувати необхідно лише з фінансового номеру телефону, який прив’язаний в ПриватБанку до Вашої особи та до всіх Ваших рахунків. В інакшому випадку деактивувати картку по телефону Ви не зможете.

Цікаво: Розповідаємо, як отримати SWIFT переказ в ПриватБанк.

2. Відправивши sms на номер 10060.

Цей спосіб займе у Вас чи не найменше часу. Адже, щоб відправити sms-повідомлення, необхідно не більше хвилини. Робити це потрібно теж лише з Вашого фінансового номеру телефону. А щоб заблокувати втрачену карту ПриватБанку, необхідно в sms-повідомленні прописати текст «BLOCK+1111», де 1111 – це останні чотири цифри номеру карти, доступ до фінансів якої Ви заблоковуєте. Повідомлення потрібно відправити на номер 10060.

УВАГА! Текст повідомлення має бути ідентичний тому, який ми вказали, без пробілів та інших символів. В іншому випадку система ПриватБанку не буде його сприймати, і картка залишиться активною.

3. Відвідавши будь-яке відділення ПриватБанку.

Заблокувати загублену карту можна і таким способом. Компетентні фахівці ПриватБанку, на Вашу вимогу, зроблять це дуже швидко. Процедуру блокування карти у відділенні фінансової установи та документи, які при цьому Вам будуть необхідні, ми опишемо в кінці статті. Вона буде майже однаковою як для деактивації карти, так і для її відновлення.

4. Блокування карти онлайн через застосунок Приват24.

Щоб самостійно та віддалено деактивувати втрачену картку, необхідно зробити наступні дії:

 • Увійдіть в сервіс Приват24 за допомогою логіну та пароля.
 • Відкрийте розділ «Мої рахунки» головного меню.
 • Серед переліку Ваших карткових рахунків, оберіть необхідну карту та натисніть кнопку «Управління».
 • Далі оберіть «Заблокувати».

Після цих дій Ви не зможете користуватися коштами, які знаходяться на вказаному рахунку. Але це тимчасово – після відновлення карти, рух коштів по ній буде відновлено, і Ви зможете успішно далі нею користуватися.

Цікаво: Робота ПриватБанку під час воєнного стану. Що змінилось?

5. Через мобільну версію додатку Privat24.

Як і комп’ютерна версія додатку, так і мобільна його версія, дають можливість клієнтам ПриватБанку заблоковувати свої карткові рахунки в разі вимушеної потреби. Алгоритм Вашим дій має бути наступним:

 • Авторизуйтесь в системі Privat24.
 • Оберіть «Карти» в загальному меню та натисніть «Заблокувати».
 • З запропонованого переліку оберіть потрібну карту/рахунок.
 • Після цього ПриватБанк відправить повідомлення з кодом для підтвердження Ваших дій. Вкажіть його та натисніть кнопку «Далі».

На цьому все – карту, яку Ви загубили, буде заблоковано.

Як відновити пластикову карту, щоб почати знову нею користуватися

Як ми писали вище, відновлення карти ПриватБанку можливе лише у будь-якому його відділенні. При собі Вам потрібно мати паспорт. Якщо ж Ви бажаєте не відновити, а заблокувати карту у відділенні ПриватБанку, то наявність паспорту також є обов’язковою умовою. Ваші дії мають бути наступними:

 • Зверніться до працівника відділення з проханням заблокувати/відновити картку ПриватБанку та назвіть причину Ваших дій.
 • Далі Вам потрібно буде підтвердити свою особу за допомогою паспорту.
 • Якщо Ви відновлюєте доступ до втраченої картки, то Вам потрібно буде замовити нову пластикову картку. Ця процедура, як правило, займає не довше 10 хвилин. Далі Ви отримаєте нову картку та відновлений доступ до рахунку.

На цьому все. Користуйтеся знову і будьте більш уважними надалі.

Цікаво: Розповідаємо все про дитячі виплати на картку ПриватБанку.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

9 бюджетних смартфонів 2021 року, які варто придбати

Зараз на ринку електроніки є дуже багато якісних дорогих смартфонів з великою кількістю різноманітних функцій. Вони дійсно вражають, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -