Браузер Chrome почнуть оновлювати ще частіше

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google оголосила про важливе стратегічне рішення, прийняте щодо фірмового браузера Google Chrome. Розробники збираються почати випускати функціональні оновлення браузера кожні чотири тижні. На даний момент оновлення виходять кожні шість тижнів.

На новий графік розробники перейдуть з релізом Chrome 94 в третьому кварталі 2021 року. Ще одне нововведення – опція Extended Stable (розширена стабільна версія). Вона орієнтована на корпоративних користувачів, які не бажають отримувати функціональні поновлення занадто часто. Для них цикл поновлення Chrome складе 8 тижнів.
Для користувачів Extended Stable компанія планує випускати оновлення безпеки кожні два тижні, однак ці релізи не включатимуть нових функцій.

За статистикою StatCounter за станом на лютий 2021 року на частку Chrome доводиться 63,59% міжнародного рику браузерів, друге місце з величезним відставанням займає Safari з часткою 19,37%.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung випустить більше десяти смартфонів в 2021 році

Цього року бізнес смартфонів Samsung відновився, загалом за останній квартал було поставлено 80,4 мільйона відправлень, що свідчить про зростання на 48 відсотків з...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -