Реклама

Браузер Mozilla Firefox вбудує нову систему захисту від відстеження

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Браузер Mozilla Firefox вбудує нову систему захисту від відстеження. У січні вийде Firefox 85 з новою функцією під назвою Network Partitioning для захисту від відстеження переміщень користувача між сайтами.

Опція базується на Client-Side Storage Partitioning – новий стандарт, який розробляється членами World Wide Web Consortium. Як пояснив ZDNet фахівець, браузер може зберігати дані з веб-сайтів безліччю різних способів, як через cookies. В інші механізми зберігання входять кеш HTTP, зображень, іконок, шрифтів і т.д. Все це може використовуватися для відстеження користувачів.

Всі ці системи зберігання даних є загальними для веб-сайтів. Це дозволяє одному сайту визначати завантаження ресурсів з іншого сайту. За допомогою Network Partitioning браузер Firefox зберігати кеш, іконки, CSS-файли та ін. Для кожного сайту окремо. Це ускладнить для третіх сторін відстеження користувачів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei оскаржує рішення про виключення їхнього обладнання з 5G мережі

У жовтні цього року регулятивні органи Швеції оголосили про заборону на використання телекомунікаційного обладнання від китайських провайдерів, Huawei та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -