Браузер Safari отримує популярну функцію Google Chrome

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Браузер Safari отримує популярну функцію Google Chrome. Як повідомляється, Apple випускає для Safari переклад веб-сторінок в нових країнах.

За даними 9to5Mac , користувачі з Бразилії та Німеччини повідомили, що вперше отримали доступ до цієї функції. Apple представила машинний переклад Safari (Аналогія з Google Translate) на початку цього року, коли дебютувала iOS 14 та macOS Big Sur на WWDC у червні.

Браузер Safari отримує популярну функцію Google Chrome

Ця функція дозволяє користувачам перекладати мову веб-сайтів, які переглядаються у власному браузері Apple; браузер може перекладати з арабської, китайської, англійської, французької, німецької, італійської, японської, корейської, португальської, російської та іспанської мов.

Згідно з звітом від четверга, Apple, здається, віддалено включила опцію перекладу для двох додаткових країн для користувачів, що працюють під управлінням iOS 14.1, iOS 14.2 та бета-версією macOS Big Candidate.

Читайте також: Браузер Safari отримає перекладача та підтримку Apple Pencil

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названы причины, по которым падает скорость мобильного интернета

Стаття доступна українською...Возможно вы обращали внимание на то, что скорость мобильного интернета сильно падает и в таких случаях, пользоваться...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -