Реклама

Бюджетний смартфона Samsung Galaxy A32 отримає Android 11

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що бюджетний смартфона Samsung Galaxy A32 отримає Android 11. Відповідний пристрій зявився в базі даних HTML5 Test.

Бюджетний смартфона Samsung Galaxy A32 отримає Android 11

Телефон, SM-A326B, працював на останній версії Android згідно з базою даних тесту. Незрозуміло, чи це OneUI 3.0 (більш вірогідний варіант) чи майбутня версія 3.1, яка дебютує із серією Galaxy S21. Звичайно, S21 також буде також поставлятися з Android 11.

Galaxy A32 5G матиме екран 20: 9, що можна побачити на CAD- рендері, нещодавно випущеному OnLeaks . 6,5-дюймовий дисплей матиме виріз Infinity-V для селфі-камери. Квадрокамера на задній панелі дуже схожа на установку на поточній моделі Galaxy A31. 48-мегапіксельний основний датчик, поруч - 8-мегапіксельна ультраширококутна камера. 5-мегапіксельний макромодуль та 2-мегапіксельний датчик глибини підсумовують до чотирьох.

Бюджетний смартфона Samsung Galaxy A32 отримає Android 11

Що стосується нинішніх телефонів Samsung, триває робота з оновлення Android 11 для серій S20 та Note20 , а також для старих поколінь S10 і Note10 , а також для складних телефонів .

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcehtml5test
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Оновлення Android 10 для смартфона Nоkia

Компанія HMD Global розпочала оновлення Android 10 для смартфона Nоkia 2.3.Він був запущений ще минулого року на базі Android...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -