- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Cанкції з сторони США не вплинуть на компанію Xiaomi

Cанкції з сторони США не вплинуть на компанію Xiaomi

0
34
Cанкції з сторони США не вплинуть на компанію Xiaomi

“Cанкції з сторони США не вплинуть на компанію Xiaomi“, по крайній мірі, з такою заявою виступили в компанії. Раніше сьогодні стало відомо, що Xiaomi разом з ще вісьма компаніями, внесли в чорний список США за потенційний зв’язок з військовими КНР.

За словами представника, компанія працює в нормальному режимі. Xiaomi планує вжити необхідних заходів, щоб захистити інвестиції компанії і власників акцій. Наслідки кроку влади США зараз вивчаються для кращого розуміння їх впливу на Xiaomi.

У заяві Xiaomi відзначається, що компанія завжди виконувала всі існуючі закони і правила ведення бізнесу, а також заперечує будь-який зв’язок з військовими структурами, і тим більше – контроль з їх боку.

Нагадаємо, в чорний список Xiaomi внесла адміністрація Дональда Трампа. Міністерство оборони США також зарахувало Xiaomi до списку «комуністичних китайських військових компаній» (Communist Chinese military companies).

На відміну від Huawei, поки Xiaomi не перекрили можливості до торговельного співробітництва з такими компаніям, як Google і Qualcomm. Однак американським інвесторам заборонили вкладатися в Xiaomi і зобов'язали їх позбутися акцій компанії до 11 листопада 2021 року.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

NO COMMENTS