Реклама

CaseCrawler — кейс, який сам «віднесе» ваш телефон до зарядки

Останні Новини

У Південній Кореї розробили робототехнічний кейс під назвою CaseCrawler. Даний ґаджет отримав крихітні, майже непомітні ніжки. А отже, CaseCrawler — це кейс, який сам «віднесе» ваш телефон до найближчої зарядки.

Виконаний CaseCrawler у формі корпусу для смартфону, який здатний піднімати вагу більше 300 г. Вага кейсу складає 22,7 г, а його товщина всього 16 мм. На відео нижче, ви можете переглянути як це працює на практиці.

Щодо виходу на ринок даного ґаджету, то говорити ще рано. CaseCrawler знаходиться ще на стадії дослідження. Ймовірно, буде додана і функція повернення телефону назад після повного заряджання. Будемо слідкувати за інформацією щодо даної розробки.

Рекомендуємо: Realme RMX2176 З’явився На TENAA.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся запуск ігрового монітору Asus ROG Strix XG32VC

Досить непомітно відбувся запуск ігрового монітору Asus ROG Strix XG32VC. Монітор було представлено на офіційному веб-сайті виробника. Ігровий монітор Asus...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -