Реклама

ChatGPT і Bard: 8 нестандартних порад щодо використання моделей ШІ

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

ChatGPT і Google Bard — це інструменти ШІ, які можуть створювати діалоги з живими користувачами. Отже, ось 8 порад, як уникнути “шаблонного” використання таких інструментів і перетворити діалоги на щось цікаве і захоплююче.

Такі чат-боти, як ChatGPT і Bard, були інструментами, які мали великий успіх серед людей у ​​всьому світі. Написання підписів і текстів для Instagram і TikTok, створення вмісту для електронних листів, супровідних листів і створення резюме – це деякі з функцій, які вони можуть виконувати. Але є й інші способи їх використання. 

Цікаво: Порядок дій, якщо ваші особисті дані “злили” в мережі.

1. Дізнайтеся про код із Bard

За допомогою Bard ви можете отримати допомогу із завданнями кодування. Користувач має можливість отримати пояснення до фрагментів коду. Це те, що може бути корисним для кожного, хто вивчає програмування або просто потребує підтримки, щоб зрозуміти, що може генерувати блок коду.

2. Напишіть код за допомогою ChatGPT

Для тих, хто починає розробку, ChatGPT може програмувати коди та навіть допомагати, виявляючи помилки. Ресурсом може скористатися і досвідчена людина, але це необхідно контролювати, тому що якщо проект буде надто складним, можуть бути помилки.

3. За допомогою Bard покращуйте своє письмо

Чи знаєте ви, що можете покращити своє письмо за допомогою Bard? Штучний інтелект сприяє, надаючи статистичні дані та пропозиції, щоб ваш текст був якіснішим. Ця функція також може бути корисною для вивчення іншої мови.

Цікаво: За допомогою штучного інтелекту змогли “оживити” зображення відомих людей.

4. Вивчайте англійську за допомогою ChatGPT

За допомогою деяких команд ви можете практикувати англійську в інструменті. Наприклад, ви можете запитати приклади речень для чат-бота, щоб допомогти вам практикувати мову. А ще є те, як тренувати письмову розмову, задавати питання ChatGPT і отримувати відповіді англійською. На додаток до інших технік, які є досяжними, наприклад запити про вправи та зворотний зв’язок для виправлення помилок.

5. Плануйте свою подорож разом з Bard

Наближається омріяна відпустка, і вам потрібно її спланувати? Як щодо допомоги Bard? Ви можете зробити це, запитавши інформацію про пункт призначення, куди ви хочете поїхати. Таким чином, він створить сценарій із заходами та атракціонами, якими ви зможете насолодитися.

6. Вирішення проблем із ChatGPT

Штучний інтелект (ШІ) здатний надати покрокові інструкції щодо усунення несправностей програмного забезпечення, обладнання, іншого обладнання та навіть автомобіля. ChatGPT також може визначити ймовірні причини технічних проблем. Звідти він має потенціал пропонувати рішення.

Цікаво: Штучний інтелект в черговий раз перевершив людину.

7. Використовуйте Bard та створюйте персонажів для історій

Ви розробник ігор, письменник чи працюєте з чимось, що потребує великої творчості? Бард може стати вашим другом прямо зараз і допомогти вам. Просто запитайте про життєві історії, мотивацію та індивідуальність фігури, яку потрібно створити.

8. У вас нема відповіді на запитання? ChatGPT допоможе.

Ви коли-небудь думали, що одного разу ви будете використовувати інструмент штучного інтелекту, щоб відповісти на збіги в додатку для знайомств? Що ж, якщо ви цього хочете, то цей момент настав.

Ви можете попросити рекомендації щодо відповідей на повідомлення, отримані на будь-якій платформі відносин. Однак будьте обережні. Деякі відповіді можуть не відповідати «здоровому глузду». Отже, якщо ви збираєтеся використовувати цю функцію, перевірте повідомлення перед надсиланням і перевірте, чи варто воно того.

Цікаво: Чи потрібно боятись штучного інтелекту?

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Elden Ring б’є рекорд і вже має 12 мільйонів копій по всьому світу

Elden Ring зафіксувала понад 12 мільйонів проданих копій менш ніж за місяць і стала величезним комерційним успіхом. Інформацію оприлюднили Bandai Namc та розробник From Software у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -