Реклама

Через збільшення кількості абонентів швидкість супутникового інтернету Starlink знизилась

Останні Новини

До такого висновку прийшла компанія Ookla, якiй належить сервіс перевірки швидкості iнтернет з’єднання Speedtest. Kомпанія порівняла результати замірів в II кварталі цього року з результатами аналогічного періоду минулого року, зроблені в Канаді, Франції, Німеччині, Новій Зеландії, Великій Британії та США та зафіксувала зниження швидкості в поточному році від 9 до 54 %, що пояснила збільшенням абонентської бази. Також в звіт компанії за ІІ квартал ввійшли результати замірів в Європі, Океанії, Північній та Південній Америці, де можна побачити слідуючі цікаві цифри.

Цікаво: Наскільки швидкий Інтернет-сервіс Ілона Маска Starlink?

В Північній Америці швидкість загрузки в середньому становила більше 60 Мбіт/с. Результат Starlink в Пуерто-Ріко став рекордним для всіх супутникових провайдерів Північної Америки: 112,22 Мбіт/с.

В Південний Америці компанія також показала чудові результати. Starlink стала самим швидким супутниковим провайдером Бразилії: 128,38 Мбіт/с; друге місце зайняла в Чилі: 94,79 Мбіт/с. В цих країнах була показана сама маленька затримка по всьому регіону 38 мс.

В Новій Зеландії Starlink показав швидкість загрузки 105,99 Мбіт/с, що є найвищим показником серед супутникових провайдерів в Океанії. В Тонга Starlink теж обійшов всіх провідних провайдерів показавши 45,25 Мбіт/с. Величина затримки склала 49 мс в Австралії, 78 мс в Новій Зеландії та 98 мс в Тонга.

В Європі в 16 країнах швидкість Starlink виявилась вищою від середнього показника місцевих провайдерів фіксованого доступу, при цьому в 10 країнах Європи швидкість загрузки Starlink була вища 100 Мбіт/с. В Греції та Австрії вихідна швидкість Starlink склала 19,34 та 17,14 Мбіт/с відповідно, що є вищим показником ніж у провідних операторів. В Португалії вихідна швидкість склала 28,52 Мбіт/с, що є самим кращим показником та рекордним для всіх супутникових провайдерів Європи. Найменші затримки спостерігались в Іспанії та Великій Британії:37 та 39 мс відповідно.

Проте в майбутні роки прогнозується подальше зниження швидкості Starlink, що пов'язано з виходом супутникового зв'язку на мобільний ринок та,відповідно збільшення числа абонентів.

Цікаво: Що таке Starlink, де він доступний і скільки він коштує?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourceookla
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Vodafone зробила безкоштовною популярну послугу

Компанія Vodafone зробила безкоштовною популярну послугу Vodafone Cloud. Але як завжди це буває, не все так просто. Компанія дозволила...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -