Реклама

Чому бездротові зарядки не такі якісні, як про них говорять?

Останні Новини

Зараз дуже популярною є будь-яка бездротова техніка. В її число входять і зарядні пристрої. Багато людей купують їх для своїх ґаджетів, експерти дуже засуджують, коли виробники не дають можливості підключатися до такої зарядки новим моделям смартфонів, але чи дійсно бездротові зарядні станції такі якісні та круті, як про них говорять? Відразу скажемо – ні. А усі недоліки можна прочитати далі.

Цікаво: Названо Android-смартфони, які були випущені в 2021 році і підтримують бездротову зарядку

Несумісність з телефонами

Бездротовою зарядкою не можуть користуватись всі. Смартфони середнього і бюджетного класу її просто не підтримують. Виходить, що лише власники дорогих моделей можуть собі дозволити такий пристрій.

Перегрів зарядного пристрою

Почнемо з того, що всі зарядні пристрої бездротового типу дуже гріються під час роботи. Для порівняння, ККД такого пристрою 60-70%, а звичайного – 98%. Це означає, що багато потрібної енергії просто вивільняється. В результаті вона перетворюється на тепло, яке підвищує температуру пристрою. Від зарядки нагрівається смартфон, а високі температури дуже негативно впливають на батарею. Якщо постійно користуватись бездротовими зарядками, то за 1-2 роки акумулятор доведеться замінювати на новий, або ж і взагалі весь телефон.

Повільне відновлення акумулятора

Як вже було сказано, ККД безпровідної зарядки не перевищує 75%. Цей показник впливає і на швидкість зарядки. Зараз виробники намагаються виправити цей недолік, але результатів звичайної дротової зарядки ще ніхто не досягнув.

Цікаво: Відомо, чому не варто заряджати смартфон бездротовою зарядкою

Користування смартфоном в процесі заряджання

Працювати або розважатися на телефоні коли він заряджається не можна. Це грозить перегрівом. Якщо на дротовій зарядці це робити легко, то на бездротовій ні. Смартфон на ній повинен або стояти, або лежати. Якщо його зняти зі станції, то й відновлення батареї завершиться. Люди й тут стали дуже вигадливими. Вони або використовують пристрій не від’єднуючи від станції, або ж говорять по телефону по безпровідних навушниках. В будь-якому випадку, від цих дій смартфон гріється, до цього ще додається перегрів від станції. В результаті температура смартфона доходить до максимуму і він видає сповіщення, що просто не в змозі працювати до повного охолодження.

Ціна

Усі вже знають, що, наприклад, бездротові навушники коштують більше, ніж звичайні дротові. З зарядками історія повторюється. В наборі до смартфонів вони не передбачені, а значить доведеться купувати окремо. Витратитись на цю забаганку доведеться щедро.

Який можна зробити висновок? Зарядні бездротові пристрої – це більше маркетинговий хід. Вони приваблюють увагу людей і схиляють до покупки, але в результаті покупець витрачає більші кошти за гірший результат, який ще й може нашкодити пристрою.

Цікаво: Як правильно вибрати станцію для бездротової зарядки смартфона.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Новий смартфон від Motorola з’явився на Geekbench

Сьогодні на платформі Geekbench з’явився новий смартфон від компанії Motorola. В списку його модель зазначається як «Bullitt Motorola Defy»,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -