Реклама

Чому небезпечно відправляти скріни через Інтернет і чим це Вам загрожує

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зробити та відправити скрін – це просто, швидко, зручно та легко, проте не завжди безпечно. Відповідно, сьогодні ми розповімо, чому небезпечно відправляти скріни через інтернет і чим це вам може загрожувати.

Скріни Ваших паспортних даних, а тим більше банківської карти, можуть попасти до рук зловмисників, і тоді проблем не оберешся. Це зовсім не означає, що сайти, які вимагають від Вас цю інформацію, мають на меті Вас ошукати. Просто все, що попадає в Інтернет, є потенційною здобиччю шахраїв.

Скріни Вашої особистої переписки теж не варто відправляти третій особі. В цьому випадку Ви можете стати жертвою тролінгу. Такі випадки досить часто трапляються на просторах Інтернету. Є цілі тематичні групи в соцмережах, де публікують скріни особистих переписок, а потім усі дружно це обговорюють. Якщо не хочете таким чином зловити негативний хайп, то краще цього не робіть.

Цікаво: Названо причини, чому варто змінити браузер Google Chrome на інший.

Далі ми хочемо надати пару порад, яких варто дотримуватись, аби уберегти свою особисту інформацію. Ці елементарні правила цифрової гігієни збережуть Вам і гроші, і нерви.

Правило перше – ніколи не скидуйте скріншоти Вашого паспорта чи банківської карти. Також ми не рекомендуємо давати дозвіл на запит про збереження Вашої інформації у базі даних сайтів, на яких Ви щось купуєте і оплачуєте онлайн. Треба кожен раз вручну прописати всі необхідні цифри – так Ви потратите трохи часу, проте убезпечите свої гроші чи дані паспорту від зловмисників. Якщо вже є така необхідність, то краще зробити скріншот документу у себе на телефоні і показувати його при потребі.

Правило друге – не залишайте свої дані на сайтах, які є підозрілими. Якщо у Вас виникло таке відчуття, то краще пошукайте інформацію в Інтернеті про цей сайт – відгуки людей, чи надійний, хто користувався. Що більше запитів Ви введете, тим картина стане ясніша. Тоді вже вирішуйте, чи довіряти, чи ні.

Цікаво: Відомо, як захистити свій Google акаунт від хакерів.

Правило третє - якщо Ви все-таки вирішили відправити комусь скріншот, то краще зробіть його на своєму пристрої. Використовуючи сторонні ресурси, різні додатки, Ви ризикуєте так само. Встановлюючи додаткову програму, Ви даєте їй дозвіл на використання Ваших даних, отже самі з цим погоджуєтесь. Ваші скріни в цьому випадку зберігатимуться на іншому сервері – ця інформація про Вас може бути недостатньо захищеною на сторонньому ресурсі та бути легкодоступною для шахраїв. Можливо і ні, але хто дає гарантію?

Надіємося, що цією статею, ми уберегли частину довірливих користувачів Інтернету від неприємностей.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Google буде боротися з браузерами інших компаній

Компанія Google буде боротися з браузерами інших компаній, а саме з тими, які працюють на базі Chromium. Google заявила,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -