Реклама

Чому смартфон почав погано працювати та як відновити його роботу?

Останні Новини

Смартфони не вічні як і будь-яка техніка, але є користувачі, які купують телефони раз на п’ять років, а є такі, що щороку йдуть оновлювати пристрій. Справа в тому, що з часом всі смартфони починають працювати гірше, але на це впливає багато чинників, в тому числі й спосіб експлуатації. Сьогодні хочемо розповісти, як відновити телефон та змусити його знову добре працювати, але спочатку поговоримо про причину, чому телефон став як “цегла”.

Очищення зайвого. Люди часто можуть зустріти на телефоні сповіщення із написом "Недостатньо пам'яті". Після цього виникає питання, а що видалити щоб звільнити місце? Після осчищення зайвих фото, відео, програм, користувачі полюбляють переходити до більш серйозного способу. Вони отримують права розробника і починають чистити системні програми та файли. Так дійсно можна робити, але в цьому потрібно розбиратись. Є файли і додатки, які не можливо видалити іншим способом, але вони ніяк не впливають на роботу. Але разом із ними часто користувачі стирають потрібні речі, а потім не знають, що робити з пристроєм, бо він перестав працювати взагалі.

Цікаво: Чому зарядний пристрій до смартфона видає дивні звуки?

Клінери. Є безліч програм додаткових і вбудованих, які допомагають очистити телефон від зайвого сміття. Було вже декілька випадків, коли такі додатки втручались якось у систему і робили збій. Насправді за таке не варто переживати сильно, бо це рідкість і таке по суті може зробити кожна програма. Тому варто знати, що таке стається, але хвилюватись сильно не варто.

Прошивка. Люди чомусь думають, що перепрошити телефон це так просто та легко і цей спосіб виправить всі проблеми. В деяких випадках це дійсно так і є, але часто трапляється, що перепрошивка йде не за планом і не так як показано в відео. Бо ж часто люди просто знаходять інструкцію в інтернеті і по ній все роблять. Так от, якщо дії пішли трохи не так як потрібно було, або ж збірка була якась не якісна, то телефон може просто перестати працювати. Тому не варто таке робити самостійно, якщо ви не впевнені.

Оновлення. Щоб оновити телефон, треба щоб було достатньо пам'яті та заряджений до певної позначки акумулятор. В інакшому випадку оновлення не запуститься. Але бували випадки, коли смартфон починав оновлюватись, а потім не вистачало заряду і він вимикався. Так от така ситуація може також спричинити зупинку роботи пристрою. Треба бути обережним та не відключати смартфон від зарядного пристрою при оновленні.

Уявімо, ваш телефон перестав працювати по якійсь причині. Що ж тоді робити? Нести пристрій в сервіс хочеться в останню чергу, тому пропонуємо декілька способів як вирішити ситуацію.

Варто знати: Відомо, як швидко відшукати загублений Android-смартфон

Робимо Recovery через bios. Майже у всіх смартфонах bios викликається за допомогою кнопки гучності разом із кнопкою увімкнення. Просто затисніть їх і перед вами висвітиться меню. Якщо це не спрацювало, треба глянути в інтернеті як викликати bios саме на вашій моделі смартфона. Далі в меню обираєте Backup and Restore та відновлюєте. Це повинно допомогти. Повторна прошивка смартфона. Для цього потрібно знайти потрібну версію для вашого смартфона та перепрошити його через спеціальну програму на комп'ютері. Треба до цього дуже уважно поставитись, щоб не наробити ще більше біди. Все перевірте та прочитайте відгуки перш ніж приступити до роботи.

Ну і остання порада - зверніться в сервісний центр. Можливо, вам не дуже хочеться, але це дійсно хороший варіант. Там працюють майстри, які знають своє діло і можуть вирішити причину поломки. Єдиний мінус, що за це треба буде заплатити кошти, але в будь-якому разі це дешевше, ніж купити новий смартфон.

Ось такі поради щодо відновлення телефону ми пропонуємо, але пам'ятайте, що будь-які маніпуляції із технікою треба робити коли ви впевнені в своїх силах. В іншому випадку зверніться до фахівця.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Ще одна країна отримала “попередження” щодо Huawei 5G

Компанія Huawei вже певний час знаходиться під санкціями кількох країн щодо розвитку своєї інфраструктури 5G. Сьогодні, ми отримали інформацію,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -