Chrome не буде надсилати вам спам сповіщеннями завдяки майбутній зміні

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Не можна заперечувати, що засипання сповіщеннями досить відволікає. Оскільки глобальна пандемія спричиняє різкі зміни в тому, скільки з нас робить свою роботу, зараз важливіше, ніж будь-коли, представити найкращі інструменти спільного використання екрана, такі як Google Meet, без будь-яких відволікань. Майбутня зміна Chrome зробить цей крок далі, щоб допомогти вам залишатися зосередженими та рухатись по шляху.

Сьогодні вранці Chrome Story помітив зусилля Google на Chromium Gerrit, щоб тримати попередження під час запису вашого екрану. Якщо це звучить звично, це тому, що Chrome вже намагається мінімізувати відволікання, спричинені сповіщеннями, хоча і з половинкою. Незважаючи на те, що їхній вміст вимкнено або приховано від очей, картки все одно ковзатимуть у поле зору вашої презентації, що може перервати хід ваших думок.

Оскільки вищезазначений коміт нещодавно був об’єднаний у Chrome, приглушені сповіщення тепер матимуть кнопку дії “Відкласти”, що додається до їх картки. Відкладення сповіщень не дозволить Chrome відображати майбутні сповіщення, поки ви не вийдете з сеансу спільного використання екрана, після чого вони будуть доступні з панелі сповіщень вашого комп’ютера.

Хоча я ціную зміни, я думаю, що Google може зробити ще один крок далі, запропонувавши користувачам можливість відкласти сповіщення за замовчуванням під час презентації. Це забезпечить зручність користування, на відміну від натискання кнопки відкладання кожного разу, коли починається спільний доступ до екрана. Я не впевнений, чи Google має намір застосувати для цього налаштування в Chrome, але було б непоганим покращенням якості життя, щоб мінімізувати відволікання, не потребуючи клацання.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розкрито технічні характеристики iPhone SE 3

Раніше ми повідомляли, що в мережі злили інформацію стосовно нового iPhone 13. Окрім iPhone 13, було розкрито технічні характеристики...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -