Реклама

Чи безпечна швидка зарядка та який вплив вона має на термін служби роботи акумулятора

Останні Новини

Час роботи акумулятора смартфона є важливим питанням, так само як і шляхи продовження терміну його служби. Зараз в користувачів все більше виникає питань і стосовно швидкої зарядки, адже виробники все-більше працюють над їх розробкою. Сьогодні на ринку уже доступна максимальна швидка зарядка потужністю 120 Вт. Відповідно до цього виникає питання, чи безпечна швидка зарядка та який вплив вона має на термін служби роботи акумулятора.

Багато користувачів просто не задаються питанням шкідливості швидкої зарядки, так як короткий термін зарядки смартфона, скажемо так, близько години, все ж краще, ніж декілька годин. Та й немає потреби в цьому, адже якщо вірити словам експертів в даній сфері, то великої шкоди використання швидкого зарядного пристрою не принесе. Хоча, можливо тут ще гратиме роль потужності пристрою.

Самий звичайний зарядний пристрій, яким користуються більшість, отримує потужність 5 Вт, 10 Вт, 18 Вт чи 25 Вт. Це не так уже й багато, а якщо у вашому смартфоні відсутні будь-які технічні неполадки, то й значної шкоди вашому смартфону, зокрема роботі акумулятора це не принесе.

Якщо детальніше розібратись у принципі роботи швидкої зарядки, то вона відбувається у дві фази. Перша фаза полягає в швидкому заряді «пустого» акумулятора за 15-30 хвилин до 50-70%. Під час такої зарядки, тобто першої її фази, негативний вплив на акумулятор мінімальний, тому акумулятори так швидко і заряджаються спочатку.

Друга фаза полягає в заповненні залишку акумулятора, тут наповнення триває повільніше, відповідно і останні відсотки заряджаються значно довше, ніж практично весь об’єм до того. Таким чином і зменшується негативний вплив використання швидкої зарядки на термін експлуатації акумулятора.

Загалом, уникнути використання швидкої зарядки сьогодні практично неможливо, та й працюють над її розробкою ж не просто так. Звісно, як і кожна технологія, такий тип зарядки має як мінуси, так і плюси, але все ж короткий термін зарядки смартфона є практично для всіх значним плюсом. Якщо користуватися певними методами збереження заряду акумулятора на смартфоні із сторони користувача, не перевантажувати його, то хвилюватись немає чого.

А якщо ви із тих користувачів, які полюбляють кожен рік-два міняти свій ґаджет на новий, то вас проблеми із акумулятором взагалі не повинні торкнутись.

Також нещодавно було названо 5 причин, чому не варто купляти акумуляторні чохли.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як пришвидшити роботу комп’ютера вимикаючи фонові програми

Здається, комп'ютери потужні та на їх роботу не впливають різні не важкі програми. Насправді це не так, особливо якщо...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -