Реклама

Чи ефективне примусове закривання додатків на смартфоні?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Більшість власників смартфонів стикаються з такою проблемою, як зависання додатків. Приємного в цьому мало, оскільки трапляється в такі моменти, коли той чи інший додаток найбільше потрібно. Варіантів вирішення цієї проблеми не так і багато і все зводиться до того, що ви очікуєте на відповідь смартфона і продовжуєте працювати з додатком, або ж виконуєте екстрене або примусове завершення роботи додатку. Саме про це зараз і поговоримо та розповімо, чи ефективне примусове закривання додатків на смартфоні і чи варто так роботи.

Як ми писали вище, при користуванні додатком, він може "зависнути" і не реагувати на ваші дотики. Зазвичай, в такі моменти весь смартфон впадає в ступор і не реагує на будь-які ваші вимоги. В даній ситуації, причин такої поведінки додатку можуть бути дві, а саме проблема з додатком, а саме його конфлікт з системою смартфона, або ж недостатня кількість оперативної пам'яті. Зазвичай, система смартфона намагається самостійно вирішити конфліктну ситуацію і в більшості випадків, додаток продовжує працювати. Коли ситуація виходить з-під контролю, виникає потреба в примусовому завершенні роботи додатку, який, скажемо так, перезапускає додаток.

Проблему із зависанням смартфона так можна вирішити і смартфон, та й додаток, продовжить працювати, але тут присутній один суттєвий недолік - ризик втрати даних. Для прикладу, на вашому смартфоні була запущена гра, в якій ви проходили певний рівень і в один момент все "зависло". Якщо ж ви виконаєте його примусове завершення роботи, то з ймовірністю 90% ваш останній пройдений рівень не буде збережено. Те саме стосується й інших додатків, в яких зберігаються ті чи інші дані за останню сесію використання.

Який висновок можна зробити з цього? Якщо є можливість зачекати на відновлення роботи додатку, то краще зачекати. Якщо ж вам необхідно швидко повернути смартфон "до життя", то екстрене завершення роботи додатку врятує, але варто врахувати високий ризик втрати даних.

Також нещодавно стало відомо, як в користувачів Android-смартфонів викрадають кошти з рахунків.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Motorola випустить Android TV у формі флешки

Все більшу популярність на ринку мультимедійних приставок для потокової трансляції контенту в останнім часом знаходять мініатюрні пристрої в форматі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -