Реклама

Чи являється Instagram настільки перспективним, як про нього говорять

Останні Новини

Сьогодні мова піде про одну із найбільш популярних соціальних мереж світу – Instagram. Раніше дана платформа була більш популярна за кордоном, але останнім часом вона дуже розвинулась і у нас. Починалось усе із звичайних фото та мінімальних підписів під ними, а тепер це не лише спосіб поділитись із друзями моментами життя, це і бізнес, і робота, і хобі та багато-багато інших можливостей. Про плюси говорити немає що, їх і так всі знають. А от за мінуси варто дізнатись, адже є люди, які не звертають на них увагу.

Розпочнемо із шахраїв. Instagram це ще одна чудова нагода нажитись на чужому добрі. Усі знають, що існує багато людей, які не хочуть працювати, їм краще красти гроші у інших. Способів це зробити є безліч, а переписка в соціальній мережі один із найпопулярніших. В Instagram існує два типи шахраїв, точніше дві схеми обману.

Цікаво: В Instagram прийняли нову політику від якої не всі будуть у захваті

Перша, це створити акаунт з чужими фото, які говорять про певну проблему зі здоров'ям. Тобто, шахраї знаходять справжню сторінку, де особа збирає гроші на лікування собі чи рідним, копіюють всю інформацію з фото, медичними довідками, діагнозами і закидають собі в акаунт, але от реквізити вже вказують свої особисті. Таким чином деякі люди побачать, що хтось збирає кошти, вирішить допомогти, а насправді допоможе звичайному шахраю. Саме тому, перш ніж займатись благодійністю, обов'язково перевірте декілька разів усю інформацію і переконайтесь, що вона достовірна.

Друга схема схожа, але трохи відрізняється. Суть в тому ж, шахраї створюють акаунт, крадуть фото, але вже не з повідомленнями про допомогу. Використовуються фото привабливих, трохи відвертих дівчат. На такі світлини звертають увагу чоловіки, починають писати, а шахраї повільно підводять їх до пересилання коштів за винагороду (усі зрозуміли яку). Чоловіки ведуться на це в надії отримати щось цікаве в кінці, а в результаті потрапляють до чорного списку, або ж взагалі стають жертвами шантажу. Такий собі кінцевий результат.

Наступне, про що поговоримо - це магазини. Як говорилось вище, Instagram став чудовою платформою для бізнесу. Великий відсоток людей створило свої інтернет-магазини. Це дуже зручно, адже жодних витрат немає. Бери собі закидай товар, запускай рекламу та чекай клієнтів. Але звісно ж, що і шахраї вирішили влізти у цю сферу. Для того, щоб продажі приносили дохід, потрібно витрачати багато часу і сил на створення репутації, заохочення клієнтів, пошуки хорошого товару. Людям, які не звикли заробляти чесно, це не зрозуміти, їм легше надурити і радіти легким грошам. Все більше став поширений обман в Instagram-магазинах. Клієнт обирає товар, платить за нього гроші і все, він автоматично стає заблокований. В результаті ні грошей, ні товару. По цій причині користувачі перестали довіряти і намагаються оплачувати всі покупки після отримання на пошті.
Instagram не стоїть осторонь цієї проблеми, але і до кінця справитись не може, бо кількість фейкових магазинів постійно зростає.

Варто прочитати: Facebook почне обмежувати користувачам доступ до Instagram

Третє, це продаж інфопродуктів від імені відомої людини. В Instagram є дуже багато блогерів. Вони розповідають про своє життя, дають поради, вчать і продають свої курси, чек-листи, тренінги. Часто вони бувають дуже корисні та цікаві, тому люди купують. Тим більше, коли стежиш довго за людиною і вона тобі подобається, то і довіряти починаєш. На жаль, шахраї навчились зламувати акаунти блогерів і швиденько закидати в сторіс інформацію про старт нового курсу, або продовження старого. Виділяють на оплату обмежений час, щоб люди швидко скидали кошти. Проблема в тому, що курсу ніякого не буде, а гроші підуть зловмиснику. Звісно, власник сторінки помітить злом, але на відновлення доступу може піти певний час, тому шахрай встигне отримати свою "винагороду".

Схожа схема стосується різних розіграшів. Зараз блогери часто роблять Giveaway для збільшення аудиторії. Так от шахраї часто роблять додаткові сторінки, куди кидають інформацію про акцію від імені когось відомого (людини, бренду). Далі жертви вірять у це, переходять за посиланнями, які їм пропонують, там залишають особисту інформацію, а інколи і банківські дані. Після цього місія шахрая виконана - усі дані зібрані та використані в своїх цілях.

Якщо говорити про саму платформу Instagram, то вона теж не повністю безпечна. У ній існує дуже багато небезпечної реклами, після переходу на яку людина в кінцевому результаті може втратити гроші. Рекламують різні піраміди заробітку, телеграм канали, схеми збільшення коштів і т.д. Дорослі люди ще можуть відфільтрувати де правда, а де ні. А як на рахунок дітей? Вони не можуть так критично мислити, як дорослі. Діти також часто стають жертвами обману. Варто обмежувати дітей в користуванні Instagram, а якщо це неможливо, то хоча б попереджати їх про можливу небезпеку та по можливості контролювати контент.

Ну і останній мінус - трата часу. Це вже не стосується шахраїв і зловмисників, тут мова піде про користувачів. Люди самі не помічають як стають залежні від Instagram. Кожна вільна хвилина проходить у цій соціальній мережі. На показ виставляється буквально усе, що може зацікавити. Люди фіксують усе, закидають на свою сторінку і сидять з нетерпінням чекають лайків. Для чого це робити? Не зрозуміло. Блогери хоча б на цьому гроші заробляють, а звичайні люди витрачають дорогоцінний час і не помічають світ навколо, не приділяють час близьким та собі. Задумайтесь чи настільки важливе для вас віртуальне життя, чи можливо краще жити тут і зараз? Ніхто не каже повністю видалити Instagram і не користуватись ним, просто можна це робити інколи і не по декілька годин підряд. Зайшли ввечері, щоб відпочити, подивились що нового у друзів і вийшли далі займатись цікавішими справами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся запуск телевізора Redmi Smart TV A65 4K

Не так давно, на ринок вийшли смарт-телевізори бренду Redmi серії A - Smart TV A55, A50 та A32. Зараз,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -