Реклама

Чи можливо слухати музику на смартфоні без роз’єму для навушників?

Останні Новини

Смартфони постійно вдосконалюються не лише в наповненні та залізі, але й в своєму дизайні. Чим далі, тим більше виробників намагаються зменшити кількість отворів на корпусі, тому відмовляються від роз’єму для навушників. Стандартним вважався завжди роз’єм 3,5 мм. Коли ж він зник у деяких моделях, багато хто почав замислюватись, а як тепер слухати музику? Насправді дуже просто і далі ми розповімо про альтернативні способи це робити.

Цікаво: Чи варто очікувати навушники Huawei FreeBuds 5

Покупка бездротових навушників. Бездротові навушники стають дедалі популярніші з кожним роком. Вони дійсно зручні, непомітні, компактні та мало чим відрізняються від звичайних звучанням. Виробники намагаються створити різні моделі (й бюджетні, й дорогі). Це дає можливість кожному обрати той варіант, який найбільше підійде. Не обов’язково навіть купувати навушники того ж виробника, що й смартфон. Можна підібрати будь-яку модель, яка буде підходити по ціні та звучанню. Зараз навіть дешевші пристрої можуть гарно відтворювати треки. Бездротові навушники не тільки дозволять слухати музику в будь-яку хвилину, коли забажається, але й не носити постійно телефон в руках.

Використовувати навушники з іншим роз’ємом. Отвір для зарядки на смартфонах завжди є, від нього не зможуть відмовитись виробники. В Андроїд це зазвичай USB Type-C, а в техніці Apple – Lightning. З такими ж роз’ємами можна придбати навушники. Виробники потурбувались про це і вже випустили безліч таких моделей. В цьому випадку краще орієнтуватись на ціну. Часто бюджетні моделі не передають якісно звук і насолоджуватись музикою буде складно. Краще обирати моделі середньої цінової категорії. Особливо, якщо навушники купуються онлайн і немає змоги їх протестувати. В цьому варіанті є один недолік – заряджати й слухати музику одночасно на смартфоні не вийде, так як роз’єм буде зайнятий.

Цікаво: Що таке навушники для спорту та як їх правильно обрати

Купити перехідник. Якщо навушники вже є і вони з роз’ємом 3,5 мм, а купувати нові немає бажання, то можна придбати перехідник. Він вставляється в отвір для заряджання з однієї сторони, а з іншої вмикаються навушники. Звучання не стане гіршим, всі характеристики збережуться. Перехідники продаються багато де й не мають високої ціни. Це хороший варіант, якщо не хочеться купувати нову гарнітуру або бездротові моделі. Мінус у цьому варіанті такий, як і в попередньому – неможливо одночасно заряджати й слухати музику. Хіба що можна купити бездротову зарядку.

Не завжди виробники смартфонів до кінця продумують свої рішення. Мати у пристрої роз’єм 3,5 мм під навушники дуже зручно, але його відсутність це також не проблема. Є багато альтернативних способів слухати музику на телефоні.

Цікаво: Що краще для ігор: дротові чи бездротові навушники?

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 смартфони з камерою на 108 мегапікселів, дешевше 10 000 грн

Виробники смартфонів презентують нові смартфони практично кожного дня і в більшості випадків вони всі схожі між собою, але минулого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -