Реклама

Чи обов’язково банк повинен видавати банківські картки в конвертах?

Останні Новини

Так як люди зберігають на картах гроші, а інколи великі суми, то звісно, що вони турбуються про безпеку. Було вже багато випадків, коли клієнтів дивував факт, що картку видали просто в руки без нічого, тобто не в конверті, а відкрито. Сьогодні розберемо, чи може це загрожувати безпеці, чи в цього нічого такого немає.

Усі знають, що номер карти, термін дії та CVV-код розголошувати не варто, лише при потребі. Тому користувачі намагаються дану інформацію не повідомляти. Якщо ж картку працівник банку віддає без конверту, то здається, що він може якось скористатись особистими даними. Теоретично це так, кожен працівник може переписати собі всю потрібну інформацію, але чи потрібно йому це? Уявіть собі, до якої кількості операцій і даних мають доступ банківські співробітники.

Цікаво: Українцям розповіли, як правильно користуватися банківськими картками в період війни.

Для них не цікаво мати доступ до такої елементарної інформації, як дані картки. Насправді працівники можуть використати в свою користь багато всього іншого, але їм це не потрібно. Всі хто працюють у банку кожен день стикаються з великими сумами, переказами, валютою і т.д. Для них це все не дивно. Це робота, як і будь-яка інша.

Другий аргумент, чому банківський працівник не буде переписувати собі дані картки, це смс підтвердження. Щоб списати кошти із чужої карти, не вистачить просто ввести дані, потрібно ще підтвердити операцію в додатку або за допомогою коду з смс. До цієї інформації працівник вже не зможе дістатись, тому і намагатись вкрасти гроші немає сенсу.

Цікаво: Додаткова банківська карта: для чого і кому потрібна?.

Взагалі, кожна картка повинна видаватись в конверті. Тим більше, пін-код також написаний в ньому. Звісно, пін-код можна відразу змінити, але так безпечніше. Раніше, в банках дійсно видавали картки просто у руки, а пароль говорили просто в голос, але часи змінились і стали інші правила. Кожен банк турбується про безпеку клієнтів не менше, ніж сам клієнт. Тому не варто переживати з цього приводу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи можуть шахраї з банківськими терміналами вкрасти гроші з вашої банківської картки

Досить часто, в інтернеті можна зустріти публікації про те, що шахраї викрадають кошти із банківських карток із безконтактною оплатою,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -