Реклама

Чи потрібно боятись штучного інтелекту?

Останні Новини

Назву штучний інтелект ми всі неодноразово чули, але не всі до кінця розуміють що це і як працює. Зазвичай мова йде про складні системи, які мають змогу щось розпізнавати. Це можуть бути наявність людини в приміщенні, або щось складніше типу емоцій, дихання і т.д. Все це не зовсім штучний інтелект, а дуже складна система запрограмована на щось.

Останнім часом вчені працюють над тим, щоб штучний інтелект розпізнавав емоції людини. Тобто по суті, хтось буде стежити за тим, що ви робите і що під час цього відчуваєте. Стає моторошно? Чи можливо, чи ні? Давайте розберемось.

Цікаво: Науковці запатентували спосіб робити цифрові копії померлих людей

Якщо взяти до уваги сучасні камери, які стоять на вулиці чи в приміщенні, то вони вже можуть дещо розрізняти. Є пристрої, які визначають наміри людини щось зробити, наприклад, якщо злодій задумав щось вкрасти. Або ж є камери із тепловізорами. Вони можуть зафіксувати дихання та навіть емоцію. Тобто можна сказати, що розпізнавання емоцій вже доступне, просто не на такому рівні, як того хочуть. І знаєте що цікаво? Практично всім людям на це все одно, вони не бояться, що хтось може прослідкувати за поведінкою чи діями. Вони на це навіть уваги не звертають. І лише маленький відсоток населення вважає, що такого роду технології можуть нашкодити.

То треба боятись чи ні штучного інтелекту? На це питання зараз не можна відповісти однозначно. Бо все, що створене на даний момент, це не штучний інтелект, а набір програм та дуже складних систем, які мають ОС і працюють згідно із налаштуваннями. Штучний інтелект - це аналог мозку людини, який ніхто не контролює і він сам приймає рішення та виявляє емоції. Якщо ще трохи винахідники над цим попрацюють, то цілком можливо, що за нами зі всіх кутків будуть стежити такі собі пристрої для виявлення того чи іншого почуття людини, а також фіксування іншої потрібної інформації. Тоді, коли ці технології будуть доступними і можна буде дійти висновку наскільки це страшно і може нашкодити. Зараз це лише здогадки і особисті відчуття кожного.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Користувачі iPhone можуть залишитися без месенджера WhatsApp

Не так давно ми повідомляли, що в месенджері WhatsApp оновлять політику конфіденційності, яка торкнеться кожного його користувача. Вже з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -