Реклама

Чим Apple задовільнить користувачів: нові iPhone 13

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Перші тести, огляди та відгуки про iPhone 13 вже потрапили в мережу, і, звичайно, багато покупців yabloki.ua задаються питанням, навіщо купувати цю модель. Що варто знати?

Якість виконання - як завжди ідеальна

З точки зору зовнішнього вигляду і якості збірки нічого не змінилося в порівнянні з попередниками. Загальна ідея та ж — переважають незграбні краї і плоскі поверхні. Такий дизайн багатьом незмінно подобається, але це не змінює того факту, що ергономіка не ідеальна. З огляду на, що кожен з iPhone цього року трохи товщі свого попередника, вони ще більше зашкодять руку.

Також неможливо ігнорувати більші острови камери. Це також означає, що чохли для iPhone 12 не підійдуть до нових моделей. Об'єктиви виступають ще більше, але в цьому році це виправдано дійсно кращими камерами. 

Останнє серйозна зміна в зовнішності нового iPhone 13 — виріз. Він як і раніше виглядає гірше будь-якого Android-флагмана, але в цьому році він трохи зменшився. 

Екран ProMotion - це рішення, якого чекали всі шанувальники Apple.

Слід перейти до екрану. Тут необхідно принципово розрізняти базову і Pro моделі. У випадку з iPhone 13 і iPhone 13 Mini річ йде майже про ті ж панелі, що і рік тому. Рецензенти відзначають, що вони насправді яскравіше (Apple стверджує, що на 28%), але різниця зазвичай видна тільки тоді, коли телефони розміщенні поруч. І у них як і раніше всього 60 Гц, що привертає увагу в топ-класі.

Дисплей в iPhone 13 і iPhone 13 Pro Max — це абсолютно різні елементи. Вони оснащені OLED-панелями LTPO та пропонують змінну частоту оновлення від 10 до 120 Гц — в залежності від обставин iOS підлаштовує її під потреби користувача. Відгуки сходяться — це відмінні панелі, але конкуренція з Android тут анітрохи не відстає.

Продуктивність та ефективність

Вимірювати еталонну продуктивність iPhone безглуздо, тому що їх процесори завжди мають кращу синтетичну продуктивність, ніж флагмани Android. В ході тестів було виявлено інформацію про те, що iPhone 13 Mini поступається старшому братові і моделям Pro. Важко сказати, чи проблема це в програмному забезпеченні або його продуктивність була програмно обмежена для збільшення терміну служби батареї.

Рецензенти також відзначили, що у 2021 році різниця між iPhone 13 і 13 Mini та варіантами Pro стане ще більш помітною. 

  • По-перше, у iPhone 13 і 13 Pro процесори трохи могутніше. 
  • По-друге, екрани ProMotion різко змінюють відчуття плавності. 
  • По-третє, багатозадачність: версії Pro мають 6 ГБ ОЗУ, а більш дешеві моделі пропонують тільки 4 ГБ. 

І це те, що користувачі відчувають кожного дня.

iPhone 13 - кращий акумулятор?

Одним з найбільш помітних змін в нових моделях iPhone 13 стали батареї більшого розміру. Частково вони відповідальні за збільшену товщину і вага цих смартфонів. Чи перекладено це в реальний прибуток під час роботи?

Рецензенти тут згодні, і всі говорять про позитивні зміни. Однак для початку слід згадати відмінності місткості від торішніх флагманів Apple.

  • iPhone 13 Mini має акумулятор місткістю 2500 мАг. Це зростання на 9%.
  • В iPhone 13 встановлений акумулятор місткістю 3265 мАг. Це на цілих 15% більше, ніж у попередника.
  • В iPhone 13 Pro встановлена батарея місткістю 3150 мАг. Попередня модель програє тут на 11%.
  • iPhone 13 Pro Max пропонує акумулятор місткістю 4400 мАг. Це найбільша батарея, коли-небудь існувала в телефоні Apple, з приростом на 18,5%.

Цифри не обманюють та перший ентузіазм підтверджує реальність. Ситуація така, що iPhone 13 легко протримається з ранку до вечора протягом дня, наповненого іграми, зйомкою фотографій, записом відео або використанням мережі. Всі оглядачі одностайно погодилися, що прогрес в порівнянні з попередником великий. IPhone 13 Mini не такий вже й поганий, але все ж це не телефон для тих, хто активно користується смартфонами.

IPhone 13 - чи варто купувати?

Найпростіша відповідь — якщо власнику не завадить витратити на смартфон багато грошей, то неодмінно. Кожна з моделей iPhone 13 значно кращий за свого попередника. 

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Запущено Logitech G PRO X Superlight — ігрову бездротову миш

Сьогодні запущено Logitech G PRO X Superlight — найлегшу та найшвидшу професійну ігрову бездротову миш. ЇЇ вага становить всього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -