Реклама

Чим може загрожувати зупинка роботи месенджерів та соціальних мереж?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За останні декілька років, людство настільки активно почало користуватися соціальними мережами та месенджерами, що зараз навіть складно уявити, щоб могло трапитися, якби вони припинили працювати. На жаль, людство відчуло це на собі 4 жовтня, коли трапилися масштабні збої в роботі таких популярних сервісів, як Facebook, WhatsApp, Instagram, Google, Twitch, YouTube та інших, і це викликало неймовірну паніку у всьому світі. Давайте ж сьогодні спробуємо розібратися з тим, чим може загрожувати зупинка роботи месенджерів та соціальних мереж.

В першу чергу варто зрозуміти, що месенджери та соціальні мережі справді сильно інтегрувалися з людством і зараз складно знайти людину, яка б не користувалася месенджерами або соціальними мережами. Якщо декілька років тому, ці сервіси використовувалися виключно для спілкування та знайомств, то зараз ними користуються вже й для роботи, а саме для передачі інформації, спілкуванню колег, призначенням зустрічей і тому подібного. Окрім цього, велика кількість підприємств, компаній та інтернет-магазинів використовують ці ресурси для комунікації із потенційними клієнтами.

Зараз же уявіть, а точніше пригадайте 4 жовтня, коли всі ці сервіси або повністю припинили працювати, або ж працювали неймовірно нестабільно - трапився хаос. Причиною стало те, що ніхто не зміг зв'язатися із своїми родичами, колегами, знайомими, а весь бізнес практично завмер в очікуванні подальшого розвитку подій. Як бачите, практично все зупинилося, а паніки ще й додавало те, що офіційної інформації від Facebook та інших не надходило, та й термінів відновлення роботи сервісів ніхто не міг назвати.

Окрім цього, в мережі ще й почала з'являтися інформація про те, що хакери заволоділи великою кількістю інформації про користувачів цих сервісів, що ще більше розхитало все людство. Також варто нагадати, що в результаті такого "падіння" всіх сервісів, обвалилися фондові біржі, а великі корпорації почали втрачати млрд доларів за кожну годину непрацюючих сервісів.

Як бачите, в будь-якому випадку, навіть тимчасова зупинка в роботі цих сервісів, наводить хаос, а це призводить до того, що всі втрачають гроші, що негативно відображається на економіці всіх країн.

Також нещодавно було названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українські школярі зненавиділи Google через додаток для батьківського контролю

Сьогодні стало відомо, що українські школярі зненавиділи Google через додаток для батьківського контролю. Мова йде про додаток Google Family...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -