Cмартфон Galaxy Z Flip 2 отримає більший зовнішній дисплей

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі ми добре пам’ятаємо складний смартфон Galaxy Z Flip, який отримав хороші відгуки. Сьогодні ж, ми отримали інформацію, що наступний смартфон Galaxy Z Flip 2 отримає більший зовнішній дисплей.

Такою інформацією поділився Чун (@ chunvn8888). За його словами, зовнішній дисплей буде майже таким, як і в Moto Razr 2019 та Moto Razr 5G, тобто майже 2,7 дюйма.

Він також повідомив, що головний дисплей буде мати новий тип UTG (надтонке скло) та модернізований шарнір. Ще одним оновленням є ємність акумулятора, яка стане більшою, ніж в оригінального Galaxy Z Flip.

Витік також згадав деякі особливості, в яких він невпевнений, наприклад, дисплей із високою частотою оновлення. На даний момент невідомо, який буде розмір головного екрана, процесор та конфігурація камери. Цього року смартфон Galaxy Z Flip 2 точно не з’явиться в продажі. На нього варто очікувати не раніше ніж в другій половині 2021 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Класичні ігри “Аладдін”, “Король Лев” та “Книга Джунглів” виходять на консолях нового покоління

Нещодавно стало відомо, що класичні ігри "Аладдін", "Король Лев" та "Книга Джунглів" виходять на консолях нового покоління. Якщо конкретніше,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -