Реклама

Cмартфон LG Wing розібрали і показали його механізм роботи

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Блогер JerryRigEverything дістався, ймовірно, до самого незвичайного серійного смартфона 2020 року – LG Wing. Як ми знаємо, блогер JerryRigEverything завжди тестує смартфони на міцність, тобто пошкоджує смартфони всіма можливими способами. Сьогодні ж, він відійшов від класичного сценарію, і на його каналі було опубліковано відео, де смартфон LG Wing розібрали і показали його механізм роботи.

Як можна бачити, не можна сказати, що цей механізм вкрай складний, але за мірками смартфонів, у яких зазвичай взагалі немає ніяких механічних частин, все виглядає більш ніж переконливо.

Cмартфон LG Wing розібрали і показали його механізм роботи

А якщо сюди додати ще й виїжджаючу камеру, то можна сказати, що LG Wing – самий «механічний» серед сучасних смартфонів.

Розміри і товщина металевих пластин механізму вселяють довіру, хоча, звичайно, поки не можна сказати, наскільки надійним вийде Wing. Втім, з огляду на його чималу вартість, а також спірні унікальні сценарії використання, навряд чи знайдеться багато охочих купити такий апарат, незважаючи на його надійність.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Навіщо вам потрібна вдома розумна розетка: 6 переваг використання

Загальна тенденція розвитку комфортного використання житла передбачає впровадження сучасних систем автоматизації й управління різних елементів, зокрема управління світлом. Базова...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -