Реклама

Cмартфон Redmi Note 10 Pro 5G отримає Snapdragon 750G

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Redmi збираються оголосити про новий Note 10 серії в жовтні. Подейкують, що модельний ряд включатиме три пристрої, такі як Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 5G та Redmi Note 10 Pro 5G. Сьогодні на Weibo була опублікована інформація, що майбутній смартфон Redmi Note 10 Pro 5G отримає Snapdragon 750G SoC.

У повідомленні Weibo зазначається, що зарубіжні випуски смартфонів Snapdragon 750G та Snapdragon 865 з високою частотою оновлення та великими батареями скоро надійдуть до Китаю як пристрої Redmi. Схоже, підсказчик стверджує, що у серії Xiaomi Mi 10T є дисплей із частотою оновлення 144 Гц, акумуляторами до 5000 мАг, а SoC Snapdragon 750G / Snapdragon 865 незабаром вирушить у Китай під брендом Redmi.

Останні звіти стверджують, що Xiaomi Mi 10T Lite 5G, що працює на базі Snapdragon 750G, може виходити на внутрішній ринок як Redmi Note 10 5G.

Вважається, що телефон Xiaomi з номером моделі M2010J19SC, який нещодавно отримав схвалення від китайського керівництва MIIT, може дебютувати як Redmi Note 10 4G.

Деякі витоки стверджують, що серія Xiaomi Mi 10T може бути перероблена на внутрішній ринок як серія Redmi K30T. Також Досі незрозуміло, чи дебютують і Mi 10T, і Mi 10T Pro в Китаї як Redmi K30T і Redmi K30T Pro .

Рекомендуємо: Смартфони Xiaomi Mi 8 SE Та Redmi 9 Отримують Оновлення MIUI 12

Джерело: Weibo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Скандал навколо Nintendo та контролерів Joy-Con

Скандал навколо Nintendo та контролерів Joy-Con. Якщо детальніше, то почали виникати масові проблеми із контролерами Joy-Con для приставки Switch....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -