Реклама

Cмартфони OPPO Reno4 Pro отримали оновлення безпеки і не тільки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчора (5 вересня) смартфони OPPO Reno4 Pro отримали оновлення безпеки Android і не тільки. Оновлення отримали лише смартфони глобального варіанту Reno4 Pro. Крім оновлення безпеки, смартфони отримали покращені ефекти камери та кращу зручність у використанні.

Cмартфони OPPO Reno4 Pro отримали оновлення безпеки і не тільки

Також з оноввленням було покращено продуктивність та стабільність системи. Нове оновлення зі номером збірки CPH2109_11_A.17 наразі розповсюджується в Індії, а вже потім почнеться оновлення пристроїв з інших країн.

Нагадуємо, що міжнародний варіант Oppo Reno4 Pro оснащений Snapdragon 720G SoC і 6-дюймовим вигнутим AMOLED-дисплеєм FullHD + 90 Гц з відбитком пальця внизу для біометричної аутентифікації.

Смартфон Reno4 Pro постачається в цілому з п'ятьма камерами та має акумулятор на 4000 мАг. Також він підтримує швидку зарядку на 65 Вт. 

Рекомендуємо: Oppo Патентує Смартфон Із Повзунковим Механізмом.

Джерело: OPPO

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Xiaomi Mi Note 10 Lite почав отримувати найважливіше оновлення

Сьогодні стало відомо, що смартфон Xiaomi Mi Note 10 Lite почав отримувати найважливіше оновлення, а саме оновлення MIUI 12...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -