Реклама

Cобівартість Xiaomi Mi 11 знаходиться на рівні iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вартість нового флагмана Xiaomi – Mi 11 – на домашньому ринку стартує з позначки $ 610: компанія зробила приємний сюрприз користувачам, встановивши ціну на Mi 11 на рівні Mi 10 – при тому, що новинка стала все-таки краще попередника. А зараз з’явилося і уявлення про собівартість Mi 11. Як стало відомо, собівартість Xiaomi Mi 11 знаходиться на рівні iPhone 12.

За словами партнера інвестиційного відділення Xiaomi Industry Investment Пан Цзютаня (Pan Jiutang), собівартість Mi 11 знаходиться на рівні iPhone 12. Нагадаємо, раніше було підраховано, що собівартість iPhone 12 становить приблизно $ 373. Але при цьому iPhone 12 в Китаї (а Mi 11 поки представлений тільки на домашньому ринку) на $ 430 дорожче нового флагмана Xiaomi.
Тим часом, в Xiaomi вважають, що Mi 11 є більш передовим смартфоном, ніж iPhone 12 Pro Max - саме з ним під час офіційного анонса порівнювалася новинка китайської компанії.

Так що, виходить, при ціні, набагато нижче ціни iPhone 12, користувач отримує навіть більше можливостей і функцій, ніж у куди більш дорогого iPhone 12 Pro Max.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Oppo розробляє новий бюджетний 5G смартфон

Oppo є одним з найбільш інноваційних виробників смартфонів на сучасному ринку. Нещодавно компанія оголосила привабливу концепцію у вигляді Oppo X 2021,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -