Реклама

Cьогодні будуть опубліковані перші огляди консолі PlayStation 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Перші огляди Xbox Series X з’явилися в Мережі кілька днів тому. Microsoft завчасно видала консолі ряду відомих блогерів і тематичних ресурсів, так що вони змогли розповісти про свої враження, хоча, звичайно, розповідати їм дозволили далеко не все. Як виявилося, вже сьогодні будуть опубліковані перші огляди консолі PlayStation 5.

Правда, судячи з усього, поки Sony дозволила випробувати консоль тільки японським блогерам, та й то не роздавала їм приставки, а запрошувала до себе.

У будь-якому випадку, в YouTube вже опубліковані відповідні ролики, але вони поки недоступні. Прем'єра очікується сьогодні о 12:00 кч. Само собою, як і в випадку з Xbox Series X, блогерам дозволять розповідати далеко не все, але в разі PlayStation 5 нововведень побільше, так що повинно бути цікаво.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 смартфона, которые считаются лучшими за свои деньги

Стаття доступна українською...Ранее, для того, чтобы приобрести смартфон, необходимо было откладывать определенную сумму и, соответственно, покупка смартфона была чем-то...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -