Cьогодні відбудеться презентація iPad Air і Apple Watch

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Авторитетне джерело інформації, Джон Просер, повідомив, що сьогодні відбудеться презентація iPad Air і Apple Watch. Так, згідно інформації, новий планшет iPad Air та розумний годинник Apple Watch представлять в 16:00 кч.

Нагадуємо: Раніше повідомлялося про реліз Apple Watch в жовтні.

Враховуючи той факт, що ранні слухи повідомляли, що анонс відбудеться 8 вересня, цілком ймовірно, що інформація дійсно правдива.

Cьогодні відбудеться презентація iPad Air і Apple Watch

Також варто врахувати, що смарт-годинник Apple Watch Series 5 вже недоступний на офіційному сайті Apple в США. Така ж ситуація і в офіційному магазині Англії.

В своєму останньому твіті Джон Проссер заявив, що його джерела інформації “не зрушуються з місця і не змінюють своєї думки” з приводу сьогоднішнього анонсу новинок. Такою інформацією ділиться багато інформаторів.

Будемо очікувати на 16 год і тоді перевіримо правдивість цих чуток.

Рекомендуємо: Відомі Характеристики Та Ціна Нових Навушників Apple AirPods Studio.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Смартфон Honor V40 здивує всіх своїм дизайном

Минулого тижня в мережі з'явилися фрагменти дизайну Honor V40, а зараз ми можемо подивитися на смартфон цілком і оцінити...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -